Сега е точно : Декември 7th, 2023, 6:01 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ � теми ] 

Дали ви се допаѓа новата веб адреса ?
Да 84%  84%  [ 16 ]
Не 16%  16%  [ 3 ]
Вкупно гласови : 19
Автор Порака
 Наслов на мислењето: URL [ www.rap.com.mk ]
ТемаИспратено: Jуни 26th, 2007, 3:13 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Слика


Kоментарите се секогаш добредојдени.. :) Што мислите за ова ?


Поздрав!


_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 27th, 2007, 2:13 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
Подобро е вака се разбира...БРАВО за МИТКО !!!

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 2nd, 2007, 10:11 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 13th, 2006, 10:40 pm
Мислења: 125
Локација: ULICITE VO BITOLA
mitko golem respekt do tebe ova url adresa e pofaca

_________________
Хардкор како режано ЦД, од мене, со печат, зависни сте од звуков, ко од земјина тежа...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: MITKO E COOL
ТемаИспратено: Ноември 23rd, 2007, 11:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2007, 9:16 pm
Мислења: 347
Локација: keramidnica,skopje
DA NE DESE STRANICAVA KOJZNAE STO KE PRAVEVME(NIE RAPERITE)
ZATOA IMALO EDEN COVEK MITKO KOJ BIL GENIJALEC I NAPRAIL STRANA ZA MAK-RAPOT

_________________
Senkata MC 4 Life


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: h,,,
ТемаИспратено: Jaнуари 15th, 2008, 10:27 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 23rd, 2007, 2:50 pm
Мислења: 398
Po4it za mitko sho mu teknalo...

_________________
I can't leave rap alone,the game needs me.
Hard to let go, cuz none of this came easy...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 8th, 2008, 9:52 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
dobro e, ama moze da bide i makrap.com.mk :D

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 8th, 2008, 9:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
A.S. Напиша:
dobro e, ama moze da bide i makrap.com.mk :D


USTVARI NE :D

ZABORAJV DEKA STRANAVA NE E SAMO ZA MAKEDONSKI RAP :D :D

STRANAVA E ZA RAPOT SHTO SE SLUSHA VO MAKEDONIJA

aj nema veze... :D

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 10th, 2008, 12:49 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Темава е стара.. може да се заклучи. :)

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап