Сега е точно : Декември 7th, 2023, 7:24 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Каде бевте на одмор ?
Дома 14%  14%  [ 43 ]
Охрид 29%  29%  [ 88 ]
Некаде во Македонија 18%  18%  [ 55 ]
Грција 7%  7%  [ 21 ]
Друга балканска држава 16%  16%  [ 49 ]
Некоја европска држава 7%  7%  [ 20 ]
Друг континент 9%  9%  [ 28 ]
Вкупно гласови : 304
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Каде бевте на одмор ?
ТемаИспратено: Септември 8th, 2008, 12:07 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
ОВАА ТЕМА Е САМО ЗА АНКЕТАТА


НЕ ПИШУВАЈТЕ КОМЕНТАРИ :)Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап