Сега е точно : Декември 7th, 2023, 6:24 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Дали ви се свиѓа новото лого ?
Да 92%  92%  [ 76 ]
Не 8%  8%  [ 7 ]
Вкупно гласови : 83
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2006, 10:56 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Ти пратив во приватна порака.. прочитај! :)


Поздрав.


_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 16th, 2006, 1:54 am 
LOGOTO TI E ZAKON SAMO TAKA PRODUZI
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
MITKO ZA DIREKTOR
:D :o :o :o :o


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 16th, 2006, 1:56 am 
Отсутен

Регистриран: Октомври 21st, 2005, 4:19 pm
Мислења: 117
Локација: SKOPJE
toa gostin bese od mene zaborajv da se logiram
ajt


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 24th, 2006, 11:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2005, 12:05 am
Мислења: 126
zakon e logoto be luge ne znam koj idiot glasal protiv


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 25th, 2006, 12:40 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Некој што љубомори :) Ако.. и тоа поштувам :)

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 25th, 2006, 11:50 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 19th, 2005, 12:54 am
Мислења: 160
Локација: Prilepa Grada
Mitko super ti e logoto. Bravo brat!

____________________________________
RESPECT


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 10th, 2006, 5:27 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 1st, 2006, 1:50 pm
Мислења: 1
Локација: skopje
Super e!

_________________
gu gu


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 13th, 2006, 12:50 am 
Само ПАТРИОТСКИ , само така продолжи! :wink:


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 13th, 2006, 10:09 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 11th, 2006, 1:10 pm
Мислења: 124
Локација: Пробиштип
:) :) :) :) :)
Не го бива
Зафркавам се


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2006, 1:00 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 19th, 2006, 1:28 pm
Мислења: 9
Локација: Kavadarci City
Covece logoto e zakon nesto prvpat videno.PEACE

_________________
It's HAMMER MC Baby
Coming to get ya!!!!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап