Сега е точно : Декември 7th, 2023, 6:09 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Дали ви се свиѓа новото лого ?
Да 92%  92%  [ 76 ]
Не 8%  8%  [ 7 ]
Вкупно гласови : 83
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 13th, 2006, 2:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 12th, 2006, 8:48 pm
Мислења: 20
Локација: Kavadarci
logoto e zakon nemoze da bide i podobro zos se sodrzi so go pestavuva mak rapot
__________________________________
m@roki MCКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 29th, 2006, 7:27 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 19th, 2004, 7:41 pm
Мислења: 11
LIKE IT! REPREZENT MAK RAP e!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 7th, 2006, 8:22 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 11th, 2006, 4:00 pm
Мислења: 357
Локација: BiToLa(BrUsNiCkA)
zakon!!!! :) :)

_________________
www.myspace.com/zonatanastravot
www.myspace.com/piratthebeat
www.prijateli.com.mk/u/mcgasto
http://PIRATZNS.hi5.com
BooM RecordZ..............................


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 4th, 2006, 7:13 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 12th, 2006, 9:27 pm
Мислења: 1212
Локација: So Te InTeReSiRa
I JA KE KAZAM ZAKON


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 4th, 2006, 9:13 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
I ja :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 6th, 2006, 11:31 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 2:19 pm
Мислења: 7
Локација: SkOpJe-KaPiSteC
logoto e ekstra


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: :)))
ТемаИспратено: Јули 13th, 2006, 9:34 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 9th, 2006, 3:28 pm
Мислења: 4
Локација: BITOLA
logoto e super...najuboto logo dosega..za mak. rap..pozz do site raperi...RESPECT


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 11th, 2006, 1:07 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 21st, 2006, 2:22 am
Мислења: 25
Локација: BITOLA
SUPER be ,a so taka ne im se bendisva na nekoi,so e problemot,so mu fali?
:?:

_________________
RAP RULEZ!!!!!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 26th, 2006, 9:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
LOGOTO e kokal be nogu e jako


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 30th, 2006, 10:18 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Септември 19th, 2006, 12:12 am
Мислења: 1003
Локација: Skopje Grada
ok e ideata ama fontot iskotisten za "Makrap" ne mi se svigja mnogu, imav eden mnogu dobar font so bi ti fatilo oko ama ne znam kaj mi e momentalno

_________________
Hardcore Rap Will Never Die

MC VOJNIK
http://www.myspace.com/mc_vojnik

DNS PRODUKCIJA
http://www.dnsproduction.com
http://www.myspace.com/dolinata

Macedonian Hip Hop Festival
http://www.hiphopfest.com.mk


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап