Сега е точно : Јули 18th, 2024, 3:25 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: j
ТемаИспратено: Авдуст 3rd, 2009, 12:52 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 3rd, 2009, 12:11 am
Мислења: 17
Логото е супер! :wink:


_________________
Mak hip-hop 4ever!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: j
ТемаИспратено: Авдуст 3rd, 2009, 1:21 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
New post НЕ new topic, вака теми отвораш

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап