Сега е точно : Jуни 21st, 2021, 11:47 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 23rd, 2009, 3:15 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 26th, 2008, 3:31 pm
Мислења: 17
Локација: kumanovo
Peshe: Ko НЕРВНИ СЛОМОВИ za НТШ sme fraza ili meta ne mi smeta brukam se shto odi pozitiva i shto leta ......... ЗА РИБИЦИ СМЕ ФАЦИ .. pravime da pocinat od krik.


Ко нервни сломови за НТШ сме фраза или мета не ми смета брукам се што оди ползи плива и што лета грин берета дигам притисок за шизици за рибици сме фаци правиме да починат од крици.

...поправив малце :D :D


_________________
<->


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 23rd, 2009, 4:46 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 8th, 2008, 8:34 pm
Мислења: 24
Локација: stip
RNS: LD i RNS ti praime test za TH-C na mesto bes od losha vest pravime zemjotres od krici praime rolam bez ko kolam vlez..vozime ko trotinet kolime ko na konan 5 vo let НА РЕД Е МАЛ ГОЛЕМ СО СКРЕЧ.
(ИЗВИНИ СИТЕ ФАВОРИТИ ВЕ ИЗБУШИВМЕ СО РИМИ)

_________________
thats it


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 23rd, 2009, 5:43 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
THE_LADY_D Напиша:
Римите ти звучат познато зошто и се познати - на Грин Аут се, односно ова е текст од нивна трака.


Леле Данче...лошт пост... :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 23rd, 2009, 8:00 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Ige Напиша:
THE_LADY_D Напиша:
Римите ти звучат познато зошто и се познати - на Грин Аут се, односно ова е текст од нивна трака.


Леле Данче...лошт пост... :D :D :D


Доста бре!!! :))))))))))
п.с. Јбг :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re:
ТемаИспратено: Aприл 10th, 2010, 1:47 am 
Отсутен

Регистриран: Maрт 30th, 2010, 5:28 pm
Мислења: 8
c-sativa Напиша:
многу рими од песнава ми звучат познато...да не им е нешто миксано заедничко или ги имаат римиве и у други творби? или ја сум грешка?

Па имаат нешто у други нивни траки :D

_________________
I'd Rather Feel pain then nothing at all


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Lyric-Green Out- Istomislenik/Bruce MKD Playground
ТемаИспратено: Maрт 20th, 2012, 1:30 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 20th, 2012, 1:22 pm
Мислења: 5
Локација: Свети Николе
PEshe: Ne te pravi raper dignata nogavica stegnata tupanica bez Majkot kako trotoar bez ulica ko lica..plukam kako lava pak galama legija ekipa kaj sto stigne segde diga
натаму мислам дека траума вика.. ај слушнете и кажете ми ве молам =)

фала

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 7 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап