Сега е точно : Jуни 22nd, 2021, 12:17 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 29th, 2009, 3:34 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 24th, 2007, 3:40 pm
Мислења: 74
Локација: Radovis
ако е шит текстот ке му кажам дека е шит! ама со други зборови.... :):):)
пошо ако се испонашам може да се десе нешо
па да дојде до несакани форумски дешафки :))))))
а и јас не се сметам за многу сјаен така да немам право многу многу да судам и да употребувам ШИТ :)


_________________
OSTANETE BLISKI


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 29th, 2009, 11:59 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Detal Напиша:
а и јас не се сметам за многу сјаен така да немам право многу многу да судам и да употребувам ШИТ :)
а кој вика дека мораш да бидеш сјаен за да коментираш? како прво и основно, во моментот кога коментираш, ти си публика, и имаш право на свое мислење. Мора ли да сум Рафа Бенитез за да кажувам како игра Торес :lol: го гледам и критикувам. За тоа е публиката. Ако сакаш да оставиш стручно мислење, тоа е друго :lol:
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 30th, 2009, 4:02 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 24th, 2007, 3:40 pm
Мислења: 74
Локација: Radovis
Имаш право да.... ама ти ако си фудбалер и играш фудбал и друг игра подобро од тебе и ту му викаш не те бива шит си ке ти ре4е ајде на терен и ке те посере :D а у овај слу4ај... јас сум публика да ама ако по4неш да му викаш на некој немаш везе немаш поим катастрофа си а и ти си исти.... тогаш може тој шо го критикуваш да го испровоцираш и да дојде до нешо шо не треба....
пошо секој има различен карактер....
:) :wink:

Бидејте фини бидете кул ОСтанете Блиски :D :D :D :D

_________________
OSTANETE BLISKI


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 30th, 2009, 11:36 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Detal Напиша:
Имаш право да.... ама ти ако си фудбалер и играш фудбал и друг игра подобро од тебе и ту му викаш не те бива шит си ке ти ре4е ајде на терен и ке те посере :D а у овај слу4ај... јас сум публика да ама ако по4неш да му викаш на некој немаш везе немаш поим катастрофа си а и ти си исти.... тогаш може тој шо го критикуваш да го испровоцираш и да дојде до нешо шо не треба....
пошо секој има различен карактер....
:) :wink:

Бидејте фини бидете кул ОСтанете Блиски :D :D :D :D

епа брат ако знаеш разлика меѓу критикување и серење, нема да дојде до такви ситуации...тоа е тоа 8) за другото се разбираме
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 30th, 2009, 1:04 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Тоа е тоа арно викам ја нема поштување денес...Сета дечурлија снима и си ги заборавила своите вредности...
Аут

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 30th, 2009, 9:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 24th, 2007, 3:40 pm
Мислења: 74
Локација: Radovis
E да.... али тоа е јеби га.... од деца ми е преку глава....
а и тие шо се повозрасни 4ат пат се понашат како деца....
да ти е страв да му кажеш нешто.... одма право кој сум јас....
Бегам од тука :)
ПО4ИТ :!:

_________________
OSTANETE BLISKI


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 31st, 2009, 3:07 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Detal Напиша:
E да.... али тоа е јеби га.... од деца ми е преку глава....
а и тие шо се повозрасни 4ат пат се понашат како деца....
да ти е страв да му кажеш нешто.... одма право кој сум јас....
Бегам од тука :)
ПО4ИТ :!:

Децата се наша иднина бе брат, немој така :twisted: :twisted:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 25th, 2009, 6:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 23rd, 2009, 3:33 pm
Мислења: 14
Локација: Valandovo
Епа вака...Темата е сосема на место, тука нема збор...А за почетничките лирики давам голем плус со надеж за подобрување...За тие шо пишат сосема негативни мисленја и критики можам да им порачам само да се потсетат кога тие прв пат напишале текст или прв пат изрецитирале нешто, па дали им рекле дека тие се пропаст, текстот им е ШИТ и слични работи...или пак и дури да им го рекле тоа, како тие се чувствувале, дали ке имат волја за да напишат нов подобар текст или едноставно ке се откажат од тоа во што најмногу уживаат...Јас сум почетник и не ми е криво шо на улица некои се смеат на моите текстови, само криво ми е дека се смеат а не знаат 2 стиха да состават...
Респект до сите...

Bad Boyz 4 Life!

_________________
ÐąNĜعŖǿŤ


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: За новите лирики кој ке се пишуваат и коментарите околу нив.
ТемаИспратено: Јули 21st, 2009, 1:13 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 26th, 2004, 2:52 pm
Мислења: 1745
Локација: Los Angeles, CALIFORNIA USA
абе ако е лош текстот лош е и има да го искритиковам на соодветното ниво на кое што мислам дека е потребно...дали многу дали малку зависи од текстот и ситуацијата. али во секој случај поубо да го исплукам исШИТОВАМ со викате тука на време, за да се опорави побрзо како текстописец/текстописка :)))

_________________
http://www.freewebs.com/agato
http://myspace.com/agatodemon
[email protected]
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: За новите лирики кој ке се пишуваат и коментарите околу нив.
ТемаИспратено: Јули 21st, 2009, 6:42 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
AGATO Напиша:
абе ако е лош текстот лош е и има да го искритиковам на соодветното ниво на кое што мислам дека е потребно...дали многу дали малку зависи од текстот и ситуацијата. али во секој случај поубо да го исплукам исШИТОВАМ со викате тука на време, за да се опорави побрзо како текстописец/текстописка :)))


...на пријателски начин, се разбира.
Кој не прима критики и совети нека не става текст.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап