Сега е точно : Jуни 24th, 2024, 7:44 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Онлајн Радија - Рап, Хип Хоп
ТемаИспратено: Декември 28th, 2012, 3:01 am 
Отсутен

Регистриран: Декември 28th, 2012, 1:37 am
Мислења: 4
Предлагам тука секој да оставам линкови од каде може да се слуша онлајн.


Јас од наскоро слишам ова радио BLACK SEA. Од 7 часот навечер пуштаат TOP20 за бугарски рап.
LISTEN: http://79.124.67.185:8026/listen.pls
http://facebook.com/radioblacksea --- http://radioblacksea.com/Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 18 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап