Сега е точно : Aприл 27th, 2024, 8:32 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 10th, 2006, 6:00 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 11th, 2005, 3:29 pm
Мислења: 24
jas sepak mislam deka postojam....:)
sooo e ofa od vas ne luge eeeeeeeej sve mrzi kaj da vidam ....dva zbora i posle cejte me mrzi sega drug pat ke napisam c.c..c:))) aj pisete se so treba ne drapajte po tolku
inaku za temata abreeee sekakvi postojat razlicni karakteri zato sekoj ne mozi da se druzi so sekoj ne si odgovarat...glavna cel e da naucis koj ako ti reci nesto ne praj vaka ili taka dali ti go veli za tvoe dobro ili od inaet(ljubomora) ida znajs da ne povredis nekoj oti nekogas i nie sme krivi i nie sami si gi izgubvame drugarite ama nesvesno samo takov e nasiot mentalitet so nisto ne mozime da priznajme i da znajme deka ne sme vo pravo nikogas nema da se izvinime (I jas sum takva ne velam ne ne znam zosto ama tesko e da se smeni covek) i to e to



Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 22nd, 2006, 4:18 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 12th, 2006, 9:27 pm
Мислења: 1212
Локација: So Te InTeReSiRa
IvchE Напиша:
Neka umrat be! :twisted:

TAKA E NEKA UMRAT KO GI EBE :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 22nd, 2006, 7:38 am 
Drugari.. abe drugarite se polosi i od neprijatelite ebate... od neprijatel SVE ocekues, od drugar NE, a VECITO se desaa drugar da te zaebe... ustvari... mozda i nema da te zaebe za nekoja kojznae kolku jaka stvar, ali boli zs si mu veruel na toj... noz u grb.. SEKAD, AMA BAS SEKAD ke ispadne deka toj so si go smetal za drugar e pi4ka so glea samo za svoj gz! gleaat so pojse da iskoristat od tebe, ali uz put i ti se lizat pa ne gi primetues odma... porano ili pokasno sekoj ke se pokaze kakov e ustvari. ali doeka da primetis ke nasednes milion puti... ali pa.. za da najdes prav drugar... sigurno postojat takvi ali retki se... odnosno prav drugar so ne trca samo kaj so ima PARTY... odvaj deka ke se najde ali.. mora da go ima negde... epa sea za da najdes takov prav drugar, mnogu pati ke se izgoris prethodno, i mn pati ke te zaebat ama JAKO! inace onaka poznanici so samo gi vikame drugari.. ima kolku ti dusa saka... ali ne e toa toa... btw... aj da ne tupam ja veke.. da ne ve zamaram :) caos peace ppl :P


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 23rd, 2006, 12:16 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Шо кур сеа .. имало другари немало..Ако нема другари, тогаш ни јас не сум другар.И ниту постојам..Да го ебам какви глупи поенти имат 60 %.. Алал нека му е.. Нем другари..Е ај да си се4име вените.. :) Има другари..Најди ги сам, ако не знајш како тогаш си глуп ( Посветено до мене , до тебе и до сите останати :) ) :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 23rd, 2006, 2:48 am 
ke se praam deka ne go procitav ova..


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 23rd, 2006, 4:16 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 12th, 2006, 9:27 pm
Мислења: 1212
Локација: So Te InTeReSiRa
DRUGARI ABE KOJ GI EBE KOGA NAJVISSE TI SE POTREBNI GI NEMA
K O J G I EBE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 23rd, 2006, 12:35 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
girlll Напиша:
ke se praam deka ne go procitav ova..


Епа прај се.. :) Дека во право сум 90 % . :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 23rd, 2006, 7:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 12th, 2006, 9:27 pm
Мислења: 1212
Локација: So Te InTeReSiRa
ABE 90% NE BI REKOL MOZEBI 50% ,.......... :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 24th, 2006, 5:49 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Ти бе Мацко другар си ? ( Искрено ? ) Епа ако си ти другар , тогаш како можи да нема другари ?Оф леле..Не лупајте глупости..4им сум јас лојален, сигурно има и друг лојален..И глуп си ако не можиш да најдиш другар ( вистински ).Е така..Во право сум..Сам знам. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 25th, 2006, 11:07 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
Ja se znam so rap rival i mozam da kazam deka on e edinstveno dete sho bi mozelo da bide drugar sho ja go poznavam. Ustvari on i ushte eden :)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 69 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап