Сега е точно : Јули 18th, 2024, 3:50 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: grafiti
ТемаИспратено: Aприл 10th, 2008, 1:48 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
TUKA KE SE POSTAVAAT GRAFITI KOI SE OD BUTEL,4AIR,SEVER I BLISKOTO SOSEDSTVO :DКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 10th, 2008, 1:51 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 10th, 2008, 8:13 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 29th, 2008, 7:57 pm
Мислења: 18
mislis od ovaa strana na vardar :P


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 10th, 2008, 8:42 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
pa dzole stai nesho.. :)

_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 11th, 2008, 12:31 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
http://i101.piczo.com/view/2/x/i/n/i/k/ ... 3483_3.jpg


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 11th, 2008, 12:31 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
http://i101.piczo.com/view/2/x/i/n/i/k/ ... 3483_3.jpg


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 11th, 2008, 12:33 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
uste ne e zavsrena samo sakav da vi go kazam grafitot tamo so e odma na top page :D 4u4u kako ti izglea 8)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 11th, 2008, 1:56 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
pa ne e losho :)

_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 13th, 2008, 2:34 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
TNX :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 16th, 2008, 2:46 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
Слика

Iskreno:

Grafitot e odli4en, mi se sviga, ali ima nedostatoci!

1. Mnogu stavash dodatoci shto ne se mnogu potrebni, пример, оној додатокот кај С-то на крајот на опашката не личи добро
2.E-to ne e naj-naj, ama ok e!
3. Prvo se boi, pa posle se stava kontura zashto, ako stavash prvo kontura, posle so boenjeto kje pravish greshki i kje potroshish mnogu boja i vreme bezveze! a ako boish prvo kje bide mnogu pobrzo i posle samo so knturata kje pokriesh i kraj!

Toa se moite mislenja i soveti!

Pozdrav i Samo Napred :wink: :)

RESPECT

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап