Сега е точно : Јули 18th, 2024, 2:52 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 16th, 2008, 3:52 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
:D:D fala na sovet :D
ps ne e toa E tuku F :D:D:D pozdravКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 16th, 2008, 4:08 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
naprai nekoj so boichki :D nesho sivo crveno :) chairski boi :D

_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 16th, 2008, 5:50 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
don't mess with my hood G :D so boichki ako napraam ke me pratat na svetski natprevar :D:D:D:D:D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 16th, 2008, 6:15 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
:D

_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 17th, 2008, 11:04 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
dzole Напиша:
:D:D fala na sovet :D
ps ne e toa E tuku F :D:D:D pozdrav


nishti, uzivaj!

samo sakam da ti pomognam

i btw Fto mnogu li4i na E

ina4e odli4en si za po4etok!

mojot prv grafit beshe daleku polosh!

pozdrav

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 18th, 2008, 1:00 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
POcit za site grafiti :D
fala pzodrav


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 26th, 2008, 3:00 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Слика

СликаСлика

жал ми е шо е исчкртан :cry: иначе е на зградата кај рнс


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 26th, 2008, 3:01 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
ај пи4 нон,мали се,стиснете на нив ,кје ви се зголемат колку толку :)
пс. мислам дека е цртан од страна на рнс, не сум сигурен


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 26th, 2008, 3:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
РНС и Страјк се брат...

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 26th, 2008, 3:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
абе зошто стааш слики на кои се ишкртани графитиве бе ? :) ќе ти пратам на мсн слика од графитите дури се у топ форма :wink:

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап