Сега е точно : Декември 7th, 2023, 11:43 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 26th, 2008, 4:11 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Слика

еве го ,речете му фала на апсолуд инаку кје ги глеавте чкртаниците шо ги постирав :)Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 26th, 2008, 7:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Топ графит.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 27th, 2008, 5:06 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Рнс И Страјк Братче... Нема Заебанција :)

Поздрав.

Чевлите се дупло потешки кога чекориш низ Чаир 8)

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 27th, 2008, 9:05 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
има брат тамо кај амбулантата првата зграда ,мислам крт пишува зш одалеку го глеам со автобус,некој ден може кје тркнам да го сликам ,ина4е со црно е обоен и не е мал .... :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 2nd, 2008, 3:05 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
не се нормални, на рнс му стаиле кур на 4ело а на страјк му пишале КУРАЦ!

иначе на рнс карактер4ето мноооооооооогу ми се свигја :)

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 2nd, 2008, 1:27 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Delikventot Напиша:
Рнс И Страјк Братче... Нема Заебанција :)

Поздрав.

Чевлите се дупло потешки кога чекориш низ Чаир 8)


така ти е тоа брат,коа ги чекаш од општина да поплочат :D
иначе север го средија ,сеа треба да добие назив втор париз :P :P :P


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 3rd, 2008, 2:15 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Слика
Слика

јаааааа :) кемп,анон & один и така натака
локација бутел


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 3rd, 2008, 2:51 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
dzole Напиша:
Слика
Слика

јаааааа :) кемп,анон & один и така натака
локација бутел


предобро е, СУПЕЕРРРР!!!

иначе, ако не се лазам графитот е на nak2

pozzz

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 3rd, 2008, 5:00 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
nak toнјо и кико :) топ е

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 3rd, 2008, 5:27 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
Слика
Слика
еве и овој ко довршен а и уше еден

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап