Сега е точно : Jуни 19th, 2024, 11:32 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Grafit vo soba by OUNO
ТемаИспратено: Maј 6th, 2008, 5:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
СликаКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 6th, 2008, 6:15 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
mnogu mi se sviga,ama toa kaj LI e takvo zalizano(belo)ili udira svetlotou zidot...?

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 6th, 2008, 6:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
brat ti kazav na msn ama ja i tuka..mi se sviga...top e..sekoja cest na umetnikot :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 6th, 2008, 7:58 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
fala
inace toa e od svetlinata na prozorecot sprotiva malce i od blicot
Pozz


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 6th, 2008, 9:18 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 15th, 2007, 8:12 am
Мислења: 274
Eeee Mamli Mamli... Дали не го бива детето за графити ај кажи?? :D :D :D :D
Си ја знае работата.. Според мене еден од најталентираните графити уметници на нашиве простори, само што нема некакви шанси да се покаже..
Поздрав и да го поздравиш Фрицио :D:D:D

_________________
Почивај во мир Ненад... Friends 4 Life!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 6th, 2008, 10:35 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
ejj jak e mn

_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 7th, 2008, 12:22 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
zare zare :D
nemam zboroj za coveko
poseduva ogromen talent samo ete takva e situcijata so ne moze da go iskazi treba mn pari za ovie raboti..a ima mn idei..Ludila
da ne preuvelicuvam ali ovie nekoj od come clean da jadat G vo sporedba so toa toj sto pravi..
i jasno e skoloto si go pravi svoeto
umetnicko :)
Fricio majstore :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 7th, 2008, 1:55 am 
Отсутен

Регистриран: Јули 15th, 2007, 8:12 am
Мислења: 274
Тоа е тоа.. Јбг.. Само да се надевам дека ќе се смени ситуацијата.. Искрено, криво ми е што типот нема шанса да се искаже, да покаже што знае. Не само тие од come clean, туку и многу мина што се праат курац и пол во државава не можат вода да му донесат, само тоа е тоа. Додека не се покаже, јас и ти за џабе си јадеме бурек.. Сепак, надежта последна умира..
Поздрав...

_________________
Почивај во мир Ненад... Friends 4 Life!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 7th, 2008, 7:03 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 30th, 2008, 4:39 pm
Мислења: 103
Локација: bitola
ej zakon e grafitot....pozz :wink:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 10th, 2008, 3:12 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
superr!!!

samo napred pozz

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап