Сега е точно : Jуни 24th, 2024, 7:07 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 13th, 2008, 9:59 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
Zakon e grafitot.. jas nekni go gledav onaka za 2 sec go poglednav samo.. ne zabelezav deka Mamli piselo.. sega vidov.. :) mn. top e.. :) pozdrav man


_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 27th, 2008, 3:37 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 17th, 2008, 1:11 am
Мислења: 16
Локација: Prilep
Море Мамли... кој ти го црташе ова бе чоек... Го промаршил 100% :):):)
Не го бива типов, али секој си има свое мислење нели?

_________________
Јас не сум ЛУД.... Само имам ЛУДИ МИСЛИ!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 27th, 2008, 7:38 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 15th, 2007, 8:12 am
Мислења: 274
FO1 Напиша:
Море Мамли... кој ти го црташе ова бе чоек... Го промаршил 100% :):):)
Не го бива типов, али секој си има свое мислење нели?

Frisko... Aj aj.. Ke ti vrzam samar :D:D:D:D
LuD si ti...

_________________
Почивај во мир Ненад... Friends 4 Life!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 27th, 2008, 7:40 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
ej se zaclenil ouno :D :D :D begaj :D :D :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 10th, 2008, 9:44 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 16th, 2007, 9:31 pm
Мислења: 7
Top e ova!
Inace ja da imav moja soba samo ke mozev vakvo neso slicno.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 8th, 2008, 1:31 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
Moreeee da zemam sprejovi da dojdam do malku kesh ima bolje od ova da nacrtam.Samo toa e koga nekoj nema kesharica :D

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 8th, 2008, 1:37 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
mamli Напиша:
zare zare :D
nemam zboroj za coveko
poseduva ogromen talent samo ete takva e situcijata so ne moze da go iskazi treba mn pari za ovie raboti..a ima mn idei..Ludila
da ne preuvelicuvam ali ovie nekoj od come clean da jadat G vo sporedba so toa toj sto pravi..
i jasno e skoloto si go pravi svoeto
umetnicko :)
Fricio majstore :D


Kako moze da sporeduvas so nekoi od comeclean i ovoj.Toa e cista glupost.Kako prvo ne se razbiras ama vo bas nisto.Kako vtoro ova e crtano vo soba,garaza,hodnik ili sto li ja znam i e crtano bez dzandari i razni gluposti. pozz od DEMO

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 25th, 2008, 4:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 17th, 2008, 1:11 am
Мислења: 16
Локација: Prilep
demo Напиша:
Moreeee da zemam sprejovi da dojdam do malku kesh ima bolje od ova da nacrtam.Samo toa e koga nekoj nema kesharica :D


Абе братче вака празни муабети „Јас можам подобро.... без џандари“ ова она несакам.... дај крени нешто шо си цртал.... ако немаш ништо цртано, крени некои скици.... па да видиме... позз.

_________________
Јас не сум ЛУД.... Само имам ЛУДИ МИСЛИ!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 25th, 2008, 6:43 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 26th, 2004, 2:52 pm
Мислења: 1745
Локација: Los Angeles, CALIFORNIA USA
ПРСКА!

_________________
http://www.freewebs.com/agato
http://myspace.com/agatodemon
[email protected]
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 25th, 2008, 7:59 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
demo Напиша:
mamli Напиша:
zare zare :D
nemam zboroj za coveko
poseduva ogromen talent samo ete takva e situcijata so ne moze da go iskazi treba mn pari za ovie raboti..a ima mn idei..Ludila
da ne preuvelicuvam ali ovie nekoj od come clean da jadat G vo sporedba so toa toj sto pravi..
i jasno e skoloto si go pravi svoeto
umetnicko :)
Fricio majstore :D


Kako moze da sporeduvas so nekoi od comeclean i ovoj.Toa e cista glupost.Kako prvo ne se razbiras ama vo bas nisto.Kako vtoro ova e crtano vo soba,garaza,hodnik ili sto li ja znam i e crtano bez dzandari i razni gluposti. pozz od DEMOДоста бе со празен муабет.
Едно твое дело немаме видено , велиш можиш подобро - аплодирај.
Ај да беше некое срање дело , ок , али ова е ТОП ГРАФИТ.
Секоја 4ест !
И од comeclean сум видел графити , шо не можат да се мерат со овај. ( не серам за comeclean - коска графити има ), али има и такви шо не можат да се мерат со овај.
А за то со Џандарите , купи спрејој и нацртај дома на гипс картон , ако се единствен проблем џандарите.
Не зборај брат од дисреспект.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап