Сега е точно : Декември 7th, 2023, 12:50 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 26th, 2008, 4:59 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
ThugProphet Напиша:
Тоа е тоа.. Јбг.. Само да се надевам дека ќе се смени ситуацијата.. Искрено, криво ми е што типот нема шанса да се искаже, да покаже што знае. Не само тие од come clean, туку и многу мина што се праат курац и пол во државава не можат вода да му донесат, само тоа е тоа. Додека не се покаже, јас и ти за џабе си јадеме бурек.. Сепак, надежта последна умира..
Поздрав...


Ejj ova ne mi se sviga!

grafitot e odli4en, ama ako nekoj napravi dobar grafit nema odma da go merime so comeclean!

Имајте малце респект за единствената македонска страна со најдобрите македонски графити! И тие шо се добри графити црта4и не зна4и дека се праат курац!

позз


_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 27th, 2008, 12:58 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
Kako prvo jas ne spomnav deka grafitot e losh.Jas spomnav samo deka pocnavte da gi serete deckive od comeclean,moze voda da mu nosat,demek umetnicko.Pa ako ne si informiran 80% od comeclean deckite ucele ili seuste ucat u umetnicko.Pa zemi i ti neso nacrtaj barem jas sum na comeclean.Pa so sega ako nacrtal eden grafit i mora da se pravat kurac ipol.Koga ke kacis ti nekoj grafit i jas ke stavam pozz

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 27th, 2008, 3:16 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Ок , ако се однесваше дел од ова за мене ќе ти кажам дека не сум црта4 на графити.
А за то аплодирањето.Ти брат се кур4иш дека можиш да нацрташ подобар од тој , а не други.
Нема веза заеби :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 27th, 2008, 4:08 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
Brat jas imam neso napraveno,za razlika od nekoj drug.Davam kritiki i iam pravo na toa. pozz

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 27th, 2008, 7:35 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
А зошто викате дека немал кај да се покаже ?

_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 27th, 2008, 9:19 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
demo Напиша:
Brat jas imam neso napraveno,za razlika od nekoj drug.Davam kritiki i iam pravo na toa. pozz


Брат ако некој нема направено не значи дека нема право да дава критики..Форумов е за то..За мислења..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 28th, 2008, 2:19 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Браво закон графит, ми се свиѓа :wink:

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 28th, 2008, 3:28 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
THE_LADY_D Напиша:
demo Напиша:
Brat jas imam neso napraveno,za razlika od nekoj drug.Davam kritiki i iam pravo na toa. pozz


Брат ако некој нема направено не значи дека нема право да дава критики..Форумов е за то..За мислења..Брат се согласувам со тебе.Ама нема некој право што не црта или што не се разбира баш во цртање да ми се прави курац ипол. капираШ..

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 28th, 2008, 3:38 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
demo Напиша:
THE_LADY_D Напиша:
demo Напиша:
Brat jas imam neso napraveno,za razlika od nekoj drug.Davam kritiki i iam pravo na toa. pozz


Брат ако некој нема направено не значи дека нема право да дава критики..Форумов е за то..За мислења..Брат се согласувам со тебе.Ама нема некој право што не црта или што не се разбира баш во цртање да ми се прави курац ипол. капираШ..Може да ти биде сестра, а за брат не знам мислам нема кур :D :D :D :D :D :D

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 28th, 2008, 3:53 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 29th, 2008, 7:57 pm
Мислења: 18
a zs ne go krstite forumot HEJTERSKI FORUM .. =) ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап