Сега е точно : Декември 7th, 2023, 1:10 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 28th, 2008, 5:28 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Дека не е хејтерски. :)


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 28th, 2008, 6:45 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
А за то со Џандарите , купи спрејој и нацртај дома на гипс картон , ако се единствен проблем џандарите.
Не зборај брат од дисреспект.[/quote]

Не сум сигурен ама мислам дека ова не е цртано со спреј.Ако се лажам поправи ме.... И повеќе не пишувам во темава нема смисла веќе да се напаѓаме. позз

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 11th, 2008, 9:17 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 17th, 2008, 1:11 am
Мислења: 16
Локација: Prilep
abe demo... nikoj ne gi seri tie od comeclean tuku lugjeto samo si iznesuvaat mislenje... da dadese ti kritika vo red, ama ti odma pocna "jas mozam podobro" i takvi sranja .... pa da go ebam nikoj ne ti zabrani da pisuvas na forumov i na temava, samo nemoj odma si hejt da pocnuvas... i najbitno jas ne ja napraviv temava pa da ocekuvam nekoj da me fali i da si ja krevam cenata ..... peace & respect do tebe.....

_________________
Јас не сум ЛУД.... Само имам ЛУДИ МИСЛИ!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 11th, 2008, 9:37 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
Pa i jas si iznesuvam mislenje.Za toa sluzi forumot.Ne te navrediv tebe ni prokomentirav nesho losho za grafitot. pozz

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 12th, 2008, 9:03 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
leleeee!

ne mi e jasno, tip napravil grafit, go ka4il na forum, bara mislenje i se pretvara vo karanica temata!

imame site pravo na mislenje, kazuvame: da mi se sviga, ne ne mi se sviga i tolku!

zosho navlagate vo temi sho nemaat vrska edno so drugo, ko na primer koj na koj moze voda da mu nosi, ili comeclean ova, comeclean ona!

otvorete tema grafiti battle, ka4ete vashi najdobrri dela, pa diskutirajte koj e bolji! a ne vaka da se unishtuvaat temi!

peace...

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 20th, 2008, 6:42 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
FO1 Напиша:
abe demo... nikoj ne gi seri tie od comeclean tuku lugjeto samo si iznesuvaat mislenje... da dadese ti kritika vo red, ama ti odma pocna "jas mozam podobro" i takvi sranja .... pa da go ebam nikoj ne ti zabrani da pisuvas na forumov i na temava, samo nemoj odma si hejt da pocnuvas... i najbitno jas ne ja napraviv temava pa da ocekuvam nekoj da me fali i da si ja krevam cenata ..... peace & respect do tebe.....


I pazi kako se izrazuvash na forumov..!!

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 20th, 2008, 8:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 17th, 2008, 1:11 am
Мислења: 16
Локација: Prilep
demo Напиша:
FO1 Напиша:
abe demo... nikoj ne gi seri tie od comeclean tuku lugjeto samo si iznesuvaat mislenje... da dadese ti kritika vo red, ama ti odma pocna "jas mozam podobro" i takvi sranja .... pa da go ebam nikoj ne ti zabrani da pisuvas na forumov i na temava, samo nemoj odma si hejt da pocnuvas... i najbitno jas ne ja napraviv temava pa da ocekuvam nekoj da me fali i da si ja krevam cenata ..... peace & respect do tebe.....


I pazi kako se izrazuvash na forumov..!!

по се изгледа ти се јади ќотек... не си ти тој шо треба да ми кажи како да се изразувам.. затоа има модератори и такви работи.... последен пат ти кажувам, прекини да јадиш трици... ако имаш нешто да кажиш за стилот на цртање или нешто во врска со тоа... кажи слободно, а ако мислиш да се курчиш поарно ич не пишувај... позз

_________________
Јас не сум ЛУД.... Само имам ЛУДИ МИСЛИ!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 20th, 2008, 10:25 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Ок , доста е расправа.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 21st, 2008, 12:19 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
RaP-RiVaL Напиша:
Ок , доста е расправа.


OK доста е,чим неможеж да се развереш со некој неможеш и точка :wink:

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 11th, 2008, 7:59 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
буквите се супер само 3D-to ми е малце чудно и карактерот малце обичен , сепак у глобала топоини :) ова е моето мислење . поздрав и се најубо :wink:

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап