Сега е точно : Декември 7th, 2023, 12:18 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Авдуст 30th, 2009, 6:23 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
игоре , првен во чаир кје дојде , има ветено одамна чоекот мислам
башка кје стаиме шамија и гага јаденје кје зееме ,наифтар кје идеме ! :lol:
зверски графити ,поздрав !Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Авдуст 30th, 2009, 8:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Па викнете бе педери.. :D :D :D :D Коа ке дојде кај мене...обаевзно на ракиичка и салатка... :lol: :lol: :lol:

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Maј 2nd, 2010, 1:31 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
темава замре :o ама апсолут уште црта :) како и да е мислам дека го дистигна македонскиот врв и е најбоље меѓу сите нас :D алал да ти е ѕвере... никад не мислев дека ќе стигнеш волку далеку :) почит! поздрав

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Maј 9th, 2011, 8:47 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 12th, 2011, 6:14 pm
Мислења: 6
Локација: Позади тебе
Нема ништо... замре форумов :/

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап