Сега е точно : Декември 7th, 2023, 11:50 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 29th, 2009, 5:04 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 17th, 2009, 4:11 pm
Мислења: 35
Локација: Бутел 2 *
мн јаки графити БРАВО!!! само така продолжи ке те биде ! :D


_________________
peace !:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 29th, 2009, 5:07 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Брао момак,сите графити се топ,посебно последниов!Само напред,те бидуе!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 30th, 2009, 2:11 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
ќе те организирам набрзо кај мене да напраиш нешто по желба...ќе се контактираме мали
респект за цртките
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 3rd, 2009, 9:57 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
почит момчина ВАН ЛОВ :wink:
иначе ќурин само ти кажи што сакаш ќе напраиме нешо :) циао

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 4th, 2009, 2:57 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
она тарас е на сликана ? :)
топ графити брат
позз


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Јули 17th, 2009, 6:22 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
da da taras e :)
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
eve novi

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Јули 26th, 2009, 6:49 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 26th, 2009, 6:33 pm
Мислења: 9
Код:
КИРИЛИЦА И ЧИТАЈТЕ ПРАВИЛА!!

_________________
пушиш хашиш или хашиш пушиш ?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Јули 30th, 2009, 2:11 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Новите брат, некако послабо од предходните.
Не се лоши, али споредено со предходните некако послабо

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Јули 30th, 2009, 1:40 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
т.е не сите брат, првиот и третиот, другите се доста добри.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Јули 30th, 2009, 2:42 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
RaP-RiVaL Напиша:
Новите брат, некако послабо од предходните.
Не се лоши, али споредено со предходните некако послабо


првиот и третиот се бомбинг ,затоа така изгледаат пер ,барем за третиот знам дека е бомбинг ,а за првиот, па, некој вид на бомбинг :)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап