Сега е точно : Декември 7th, 2023, 12:24 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Јули 31st, 2009, 3:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
fala na komentZZ bracha
inache tie mi se po brzi takvi
i se izvinuvam sho pishuvam na latinica ama nesho zafrkava nekje da se smeni :(


_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Авдуст 1st, 2009, 2:38 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
добри се :)

напред момчиња! :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2009, 2:47 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
Слика
Слика
pochit do site pozz

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2009, 2:54 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
е тој првиот ми се свиќа , нареден пат рокни со жута црвена и зелена , фејворитз бејбе ! :) ќе го стаам на десктоп :lol:
ае поз


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2009, 8:30 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Супер графити,двата се пун погодок!Само напред!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Авдуст 15th, 2009, 8:39 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Првиот е многу добар !!

Поздрав.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Авдуст 28th, 2009, 12:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
Слика
Слика
Слика
во Београд
Слика
in Belgrade
Слика

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Авдуст 29th, 2009, 3:52 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Пукаааааај братуууууу...така треба...бравооо...супер си неам зборови...али те чекам уште кај мене у населба да доеш копук еден невоспитан... :D :D :D :D :D да си дошол обавезно...да иам шо да глеам коа се шетам... :D :D :D :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Авдуст 30th, 2009, 3:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
еј фала брату а во кисела вода не ме носи патот нешо .. ама ќе биде и таму :)

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Apsolut Графити
ТемаИспратено: Авдуст 30th, 2009, 4:22 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Не те носи пат..ја ке те донесам шо не каеш...не се заебавај и доаѓај обавезно... :D :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап