Сега е точно : Јули 18th, 2024, 3:29 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 9th, 2008, 8:56 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
спреј-290
дизна-12
маркери од 400 накај 500 тера :) зафиси колку широка линија прави


_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 10th, 2008, 11:56 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
4u4u Напиша:
спреј-290
дизна-12
маркери од 400 накај 500 тера :) зафиси колку широка линија прави


Super brat.Daj kazi mi ja tocnata lokacija na prodavnicata ako ja znaes??

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 11th, 2008, 12:34 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
demo Напиша:
4u4u Напиша:
спреј-290
дизна-12
маркери од 400 накај 500 тера :) зафиси колку широка линија прави


Super brat.Daj kazi mi ja tocnata lokacija na prodavnicata ako ja znaes??Во лептокарија,крај паркингот кје идеш по патчето и ќе видиш продавница,за металци е претежно но на излог се спрејовите.Инаку од 12 часот отвараат.

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 11th, 2008, 6:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
samo brat teshko se primetuva prodavnicata ..ima nadstreshnica golema 8) inache pishuva influence music shop taka mislam :D more ke ja najdesh :wink:

_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 13th, 2008, 12:54 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
Ke se potrudam da ja najdam :D

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 29th, 2008, 5:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
десно од продавницата има трафика, а лево е т мобиле, ако ти помага ова :D

позз, а ако немозеш да ја најдеш прашај некој таму кај е инфлуенце и ке ти казат :D

позз пак :D

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 3rd, 2008, 8:08 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
Код:
Пиши на кирилица

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 21st, 2009, 6:26 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 21st, 2009, 4:33 pm
Мислења: 3
Локација: BT
Код:
Пиши на кирилица

_________________
hek1rizla .!.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: МОНТАНА ВО СКОПЈЕ!!!
ТемаИспратено: Авдуст 30th, 2009, 9:07 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 28th, 2006, 9:33 pm
Мислења: 18
Е само да ви кажам дека мојт за некој месец да почнит да се продават монтана геманска линија (ги знајте кој се )..уште сме во преговори не се знајт со ке биднит ..и се надевам дека ке се поефтини од тие во инфлуенце :)))))) ..некаде кун 220 денари завист кој спреј де ..и ке имат и маркери и дизни и се .....:))))) ама пак ви викам уште ништо не се знајт .......ако успејт ова ке барам и молотов да носет ама то е друга приказна :);))))))))
поздрав до сите шо цртет и тие шо не цртет :):):):):):)
SHUMAdinac...ohcr...VIVALA GRAFFITI :))))))))))))))))))))))))))))))


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: МОНТАНА ВО СКОПЈЕ!!!
ТемаИспратено: Авдуст 31st, 2009, 12:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
аии закон ејјј ако дојдат пресреќен ќе бидам :)

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап