Сега е точно : Декември 7th, 2023, 12:14 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: МОНТАНА ВО СКОПЈЕ!!!
ТемаИспратено: Авдуст 31st, 2009, 6:35 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 28th, 2006, 9:33 pm
Мислења: 18
e zakon ke bidit..ama uste ne se znajt inace site ke sme srejkni :)))))))))))))))))))))))))))))).i ako nekoj idat nakaj sofija neka pisit da crtame ili ako nemat kj da spjat :|)))))) pozdrav da se ponudam de :)))))))Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: МОНТАНА ВО СКОПЈЕ!!!
ТемаИспратено: Авдуст 31st, 2009, 10:32 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
shuma_OH Напиша:
e zakon ke bidit..ama uste ne se znajt inace site ke sme srejkni :)))))))))))))))))))))))))))))).i ako nekoj idat nakaj sofija neka pisit da crtame ili ako nemat kj da spjat :|)))))) pozdrav da se ponudam de :)))))))Ако си цртал и таму дај покажи... сподели ги тие уметнички дела со нас :)
Поздрав и Почит!! :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: МОНТАНА ВО СКОПЈЕ!!!
ТемаИспратено: Септември 1st, 2009, 2:59 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 28th, 2006, 9:33 pm
Мислења: 18
brat imat na comeclean skoro site se praeni tamu,, postarite ti trganaj pred nekoe vreme :D:D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: МОНТАНА ВО СКОПЈЕ!!!
ТемаИспратено: Септември 2nd, 2009, 12:09 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
shuma_OH Напиша:
brat imat na comeclean skoro site se praeni tamu,, postarite ti trganaj pred nekoe vreme :D:D


Уффф преубави се!!! Браво! :)
Си модернизирал стил малку....
Само напред! :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап