Сега е точно : Декември 7th, 2023, 1:04 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 4th, 2009, 4:01 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Новиве ти се боље.. напредуеш..

Поздрав.


_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 9th, 2009, 3:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 8th, 2008, 8:34 pm
Мислења: 24
Локација: stip
Еве нешто ново(вчерашно):D ... Тоа шо пишува сине е мое а, другото е на другарот...позз

Слика
Слика

Слика
Слика

_________________
thats it


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 9th, 2009, 3:56 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 8th, 2008, 8:34 pm
Мислења: 24
Локација: stip
Ногу големи испаднале ако може некој да ги намале...фала позз

_________________
thats it


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 12th, 2009, 7:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Не е лошо,има напредок.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 18th, 2009, 12:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
не се лоши с,о напред
мое мислење е да продолжиш
искрено ти кажувам а со какви спрјови црташ ако имаш некој на ѕид
поздрав до НЕГОТИНО ГРАДА

_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 18th, 2009, 6:40 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 8th, 2008, 8:34 pm
Мислења: 24
Локација: stip
Цртам со некој Libra спрејови 160ден :D...со исти дизни т.е тие шо одат со спрејо,други нема...и тоа е позз

_________________
thats it


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 12th, 2009, 3:15 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 5th, 2004, 1:45 pm
Мислења: 112
Локација: Gradot_Pod_Isarot
Го имам видено тој графитот DOS, на поштата е нацртан. Искрено не е нешто посебно но изгледа заради спрејовите е така.Поздрав и продолжи да црташ.

_________________
In The Circle Of Life I Choose The SUN over The STARS


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re:
ТемаИспратено: Авдуст 19th, 2009, 2:57 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
ile Напиша:
Цртам со некој Libra спрејови 160ден :D...со исти дизни т.е тие шо одат со спрејо,други нема...и тоа е позз

ја не сум несто по салам
цртам со спрејови од 200 денари
и тоа од оние за дрво метал
таквити :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
сепак позззззз.........и продолжи така

_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: moite prvi skici
ТемаИспратено: Авдуст 21st, 2009, 4:23 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Цитат:
ја не сум несто по салам
цртам со спрејови од 200 денари
и тоа од оние за дрво метал
таквити :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
сепак позззззз.........и продолжи така


пер значи,саботаж ти се 160 денари и баш за тоа се ,мислам,најевтин спреј со кој можеш да црташ,според моја математика за џабе си у минус 40 денари :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: moite prvi skici
ТемаИспратено: Авдуст 22nd, 2009, 4:15 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
dzole Напиша:
Цитат:
ја не сум несто по салам
цртам со спрејови од 200 денари
и тоа од оние за дрво метал
таквити :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
сепак позззззз.........и продолжи така


пер значи,саботаж ти се 160 денари и баш за тоа се ,мислам,најевтин спреј со кој можеш да црташ,според моја математика за џабе си у минус 40 денари :)


Пеер беда: во Неготино нема Саботаж :)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап