Сега е точно : Декември 7th, 2023, 11:22 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: moite prvi skici
ТемаИспратено: Jaнуари 17th, 2010, 1:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
dzole Напиша:
Цитат:
ја не сум несто по салам
цртам со спрејови од 200 денари
и тоа од оние за дрво метал
таквити :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
сепак позззззз.........и продолжи така


пер значи,саботаж ти се 160 денари и баш за тоа се ,мислам,најевтин спреј со кој можеш да црташ,според моја математика за џабе си у минус 40 денари :)


пеер би сакал со саботаж да цртам ама нема у неготино
како со кажа Дани
беда
јебига ке идеме до скопје да купиме изглеа па ако има несто ново ке стаам на форумов
позззззззз............од
НеГоТиНо ГрАдА


_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: moite prvi skici
ТемаИспратено: Февруари 16th, 2010, 11:04 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 5th, 2010, 4:38 pm
Мислења: 3
uste si toy

_________________
too slick


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап