Сега е точно : Декември 7th, 2023, 12:11 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 17th, 2008, 11:16 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
ej поштен си бил ти бе :D на дрво :lol:


_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 18th, 2008, 3:43 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
Цитат:
ПИШУВАЈ КИРИЛИЦА.

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 22nd, 2008, 6:18 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2008, 5:49 pm
Мислења: 62
Барем ќе имаме убава бела позадина за нов да пукнеме :D :D

_________________
DEMO e zver


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 22nd, 2008, 9:38 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Баш вчера на вести гледав за то.Ме зачуди шо на анкетата многу луѓе се изјаснија дека графитите го разубавувале градот (Скопје).Иначе шо се однесва до бришењето на такви политички чкртаници и други (непотребни) глупости - нека ги бришат! Ама графитите да си стојат!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 22nd, 2008, 11:23 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 5th, 2004, 1:45 pm
Мислења: 112
Локација: Gradot_Pod_Isarot
И јас гледав една анкета и ако не се лажам на снимката бришеа еден од графитите на АПСОЛУТ. Брат стварно ми е жал добар беше ама прерано си замина :) . Ке има и други, така ли?

_________________
In The Circle Of Life I Choose The SUN over The STARS


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 23rd, 2008, 11:11 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
:lol: :lol: абе почина :cry: :wink: ама не ми баш жал пошто после тој графит имам напраено мн и така :wink: ќе има и други :) иначе сакам на тој ѕид да напраам друг за инат :wink: п0Зз

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 23rd, 2008, 5:46 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
apsolud! Напиша:
:lol: :lol: абе почина :cry: :wink: ама не ми баш жал пошто после тој графит имам напраено мн и така :wink: ќе има и други :) иначе сакам на тој ѕид да напраам друг за инат :wink: п0Зз


И да напраиш брат! Поштуем...

Поздрав. 8)

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 23rd, 2008, 11:34 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
http://sitel.com.mk/default.asp?ItemID= ... 8F3946EEE3

4у4у брат, ете тој со валјакот ,памти му ја фацата,ти го брише графитот ејјјј :lol:
хахаха,колку сум се смеел,коа видов брат,дека баш твојот го снимаат ( бришат )
и понатака у клипот има уште еден твој :)
позз


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 24th, 2008, 2:16 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
фала на поддршка деликвент :) иначе џоле истотака фала за ова :wink: баш сакав да го гледам :D и ќе го удрам тој што ми го кречи графитот :D ќе го удрам! поздрав..

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 24th, 2008, 8:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
ЕЈ КОЈ ЗНАЕ КАЈ СЕ ТИЕ ЛЕГАЛНИ МЕСТА? КРИЗА МЕ ФАЌА! :D ај кој знае кај се нека каже :wink: поздрав

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап