Сега е точно : Декември 7th, 2023, 12:33 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 24th, 2008, 9:07 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Ете побарај го типот од клипот шо дава интервју и шо црта :)Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 25th, 2008, 12:01 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Колку сакаат нека бришат пак ќе има графити!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 2nd, 2008, 2:41 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
RaP-RiVaL Напиша:
Нека бришат тапа графити , добрите нека ги остават. :)


брат се слагам али работава е чо бричат се зиво и диво и добри и лочи графити и схкратници и тагови СВЕ!!!

АБРЕ НЕАМ КОМЕНТАР НЕКА СЕ НОСАТ У ПИЧКУ МАТЕР, НА ЧЕЛО КЕ ИМ ЦРТАМ МАМЕТО НИВНО МРСНО!!!!!!!!!!!

уфффф, се испразнив :lol:

толку веке не коментирам на оваа тема!

поззз

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 2nd, 2008, 2:42 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
A.S. Напиша:
RaP-RiVaL Напиша:
Нека бришат тапа графити , добрите нека ги остават. :)


брат се слагам али работава е чо бричат се зиво и диво и добри и лочи графити и схкратници и тагови СВЕ!!!

АБРЕ НЕАМ КОМЕНТАР НЕКА СЕ НОСАТ У ПИЧКУ МАТЕР, НА ЧЕЛО КЕ ИМ ЦРТАМ МАМЕТО НИВНО МРСНО!!!!!!!!!!!

уфффф, се испразнив :lol:

толку веке не коментирам на оваа тема!

поззз


ХАХАХАХА МЕСТО БРИШАТ, СУМ ПИШАЛ БРИЧАТ ХАХАХАХАХА

ДОБРО ПАК СЕ СОВПАГЈА :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 2nd, 2008, 2:46 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
РЕКОВ ДЕКА НЕМА ДА КОМЕНТИРАМ АМА НЕ МЕ ДУПИ, НА ЧУЧУ ГРАФИТ МУ ПОКРИВААТ НА ВИДЕОНО!!!!

ЛЕЕЕЕ :)

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 2nd, 2008, 10:58 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Абе тоа е....они бришат све не им е гајле дали е убаво или не...знаете колку добри графити има низ градов...тие нека ги остаат нека ги бришат оние чкртаниците шо се :? :? :? Али apsolud! брат...жал ми е...ај R.I.P за графитот али ќе има боље така ? :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 2nd, 2008, 2:42 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
Ige Напиша:
Абе тоа е....они бришат све не им е гајле дали е убаво или не...знаете колку добри графити има низ градов...тие нека ги остаат нека ги бришат оние чкртаниците шо се :? :? :? Али apsolud! брат...жал ми е...ај R.I.P за графитот али ќе има боље така ? :D :DДа видиш колку боље ги има.....1000 пути боље...

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 2nd, 2008, 9:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
само не ми е јасно кој се тие места посебни за графите посебно во неготино
ако има такви нека казат ке се црта само таму
а инаце ова со го прават е пропадната инвестиција
графитите нема да умрат никогаш
подршка за секој графит уметник од
НЕГОТИНО ГРАДОТ
поздрав

_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 2nd, 2008, 10:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Чаки те нема те нема и наеднаш ко од катапулт испаѓаш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Поздрав

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 2nd, 2008, 11:23 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 20th, 2008, 6:22 pm
Мислења: 66
Локација: u pi4ku mater
СИТЕ ТИЕ ШТО СЕ ПРОТИВ ГРАФИТИТЕ НА КУР ДА МИ СЕ КА4АТ!!!!
ХАХАХАХАХАХАХАХАХА


MWA!!!!

_________________
http://www.myspace.com/vuysa


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап