Сега е точно : Декември 7th, 2023, 12:50 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 7th, 2008, 7:03 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Септември 19th, 2006, 12:12 am
Мислења: 1003
Локација: Skopje Grada
Луѓе не се фрустријате толку ебаго, као што гледате главната причина за бришење се политички пароли кои се најбројни во градов, ја искрено поддржувам паролите да се бришат ептен се малоумни, а за графити никој неможе да ги сопре грфитџиите колку и да сака, во нју јорк не можат па камо ли во македонија, а како што гледате од интервјуто повеќето луѓе сакаат графити или "шаренило" како што го нарекуваат, има надеж :D


_________________
Hardcore Rap Will Never Die

MC VOJNIK
http://www.myspace.com/mc_vojnik

DNS PRODUKCIJA
http://www.dnsproduction.com
http://www.myspace.com/dolinata

Macedonian Hip Hop Festival
http://www.hiphopfest.com.mk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 7th, 2008, 7:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
CAKAR Напиша:
само не ми е јасно кој се тие места посебни за графите посебно во неготино
ако има такви нека казат ке се црта само таму
а инаце ова со го прават е пропадната инвестиција
графитите нема да умрат никогаш
подршка за секој графит уметник од
НЕГОТИНО ГРАДОТ
поздравМислам дека уште нигде не се одредени тие места...ВАЉДА ќе стават...

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 7th, 2008, 9:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
за места не верувам дека ќе има пошто се глупаци лажат ко ..... :) а војник тоа што викаш дека нема да ги сопрат графитџиите е точно , ама тапа е на пример праам графит со труд нешо ау и утре дента да го нема го иксречиле демек паметни се :x а за тие пароли ко СЛОБОДА ЗА ЈОХАН или ТИТО СЕЉАК ОД ПСАЧА треба да ги нема :) ајт поздрав

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 7th, 2008, 9:19 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
Мене највеќе ме нервираат тие вмро,сдсм курци палци.......ко демек багра шупачини со спрејови ќе не натераат да ги заокружиме бране или груе.....Иначе никој нема да не сопре........НИКОЈ!!!!!!!!!!!

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 7th, 2008, 9:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
aleksandar blazevski Напиша:
Мене највеќе ме нервираат тие вмро,сдсм курци палци.......ко демек багра шупачини со спрејови ќе не натераат да ги заокружиме бране или груе.....Иначе никој нема да не сопре........НИКОЈ!!!!!!!!!!!
јас ќе ве сопрам бе криминалци едни , наркомани , вагабонти и што уште не , вие ќе ми шкртате по згради Ц Ц Ц ! пу бе децава денес за нигде се ! за нигде !

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 26th, 2008, 9:30 pm 
Отсутен
Баниран

Регистриран: Декември 24th, 2008, 11:20 pm
Мислења: 87
брисат се мамето нивно :cry: :cry:

_________________
КОРИСНИКОТ Е БАНИРАН


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 27th, 2008, 10:13 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
:) многу добри графити загинаа

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 28th, 2008, 2:01 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
ПОШЕ СЕ РАГЈААТ НЕГО ШО ГИНААТ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 30th, 2009, 5:12 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 17th, 2009, 4:11 pm
Мислења: 35
Локација: Бутел 2 *
видете го ова http://sitel.com.mk/default-mk.asp?Item ... 6B92422976

_________________
peace !:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 30th, 2009, 5:13 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 17th, 2009, 4:11 pm
Мислења: 35
Локација: Бутел 2 *
видете го ова
http://sitel.com.mk/default-mk.asp?Item ... 6B92422976

_________________
peace !:)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап