Сега е точно : Декември 7th, 2023, 1:10 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 30th, 2009, 5:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 17th, 2009, 4:11 pm
Мислења: 35
Локација: Бутел 2 *
ајдеееее 2 пати едно исто извинете !! :oops: :?


_________________
peace !:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 30th, 2009, 7:35 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
Нигде Чаир не го спомнуваат...

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 30th, 2009, 8:34 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
aleksandar blazevski Напиша:
Нигде Чаир не го спомнуваат...


можда печатна грешка,можда и нешто друго :lol: како ќе бришат тука бе,едвај луѓе живи во автобус поминуваат кај јаја паша и тоа од 5 годишни деца кои буквално го бомбардираат автобусот со камења,па камоли да бришеш нешто ...
ма ајде ти се молам :lol: :lol:
мала шала пак ,поздрав :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 30th, 2009, 10:12 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 17th, 2009, 4:11 pm
Мислења: 35
Локација: Бутел 2 *
дзоле у прево си јас вистински имам видено како бомбардираат автобус :shock: го направија партали автобусот !! :? :D

_________________
peace !:)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап