Сега е точно : Јули 18th, 2024, 4:03 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 21st, 2009, 12:16 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
apsolud! Напиша:
нели има тема за скици ..
сставајте таму


проблемот е што ни ваму ни таму не ставаат..


_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 21st, 2009, 11:15 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
Delikventot Напиша:
apsolud! Напиша:
нели има тема за скици ..
сставајте таму


проблемот е што ни ваму ни таму не ставаат..
:) тука си у право

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 21st, 2009, 6:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
apsolud! Напиша:
Delikventot Напиша:
apsolud! Напиша:
нели има тема за скици ..
сставајте таму


проблемот е што ни ваму ни таму не ставаат..
:) тука си у право

Јебига можда слабо се црта. :(


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 16th, 2009, 12:36 am 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 16th, 2007, 9:31 pm
Мислења: 7
Не дека не се црта туку кој ке се умара со редење на графити на нет? Освен се разбира ако веќе не ти се на некоја страна па линк да стаиш. Нека се става било шо, макар и прва скица. Да се види дека се работи!!! :P :P

_________________
Weakness of attitude becomes weakness of character.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап