Сега е точно : Декември 7th, 2023, 12:12 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: ako moze nekoj da mi kaze nekoja finta za podobro da crtam
ТемаИспратено: Јули 19th, 2009, 2:37 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 18th, 2009, 11:04 am
Мислења: 7
Локација: sviripicino
da gi stavam slikite na pc i kje pratam ina4e crtam 4 nedeli


_________________
lapnala mara motorcangli <--> raspeani grobista


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ako moze nekoj da mi kaze nekoja finta za podobro da crtam
ТемаИспратено: Јули 19th, 2009, 2:38 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 18th, 2009, 11:04 am
Мислења: 7
Локација: sviripicino
[img]100_0111[/img]

_________________
lapnala mara motorcangli <--> raspeani grobista


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ako moze nekoj da mi kaze nekoja finta za podobro da crtam
ТемаИспратено: Јули 19th, 2009, 2:47 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 18th, 2009, 11:04 am
Мислења: 7
Локација: sviripicino
Слика

_________________
lapnala mara motorcangli <--> raspeani grobista


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ako moze nekoj da mi kaze nekoja finta za podobro da crtam
ТемаИспратено: Јули 19th, 2009, 8:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 17th, 2009, 4:11 pm
Мислења: 35
Локација: Бутел 2 *
брат4е нема финта тоа си е дарба !!! :D

_________________
peace !:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ako moze nekoj da mi kaze nekoja finta za podobro da crtam
ТемаИспратено: Јули 20th, 2009, 1:21 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 18th, 2009, 11:04 am
Мислења: 7
Локација: sviripicino
`http://img117.imageshack.us/i/1000111.jpg/

_________________
lapnala mara motorcangli <--> raspeani grobista


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ako moze nekoj da mi kaze nekoja finta za podobro da crtam
ТемаИспратено: Јули 20th, 2009, 1:33 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 18th, 2009, 11:04 am
Мислења: 7
Локација: sviripicino
Mlek@r43to Напиша:

[url]http://img136.imageshack.us/i/1000113z.jpg/[url]http://img106.imageshack.us/i/1000114.jpg/[url][/url]http://img132.imageshack.us/i/1000116.jpg/[url] eve neso od pred dva meseca kje stavam i segasni

_________________
lapnala mara motorcangli <--> raspeani grobista


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ako moze nekoj da mi kaze nekoja finta za podobro da crtam
ТемаИспратено: Јули 24th, 2009, 1:33 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
или цртај секој ден или откажи се уште сега ... без дарба ништо не праиме :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ako moze nekoj da mi kaze nekoja finta za podobro da crtam
ТемаИспратено: Јули 25th, 2009, 10:27 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 17th, 2009, 4:11 pm
Мислења: 35
Локација: Бутел 2 *
така е без дарба братче ништо не правиш !!!!!!!!!!!! :o

_________________
peace !:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ako moze nekoj da mi kaze nekoja finta za podobro da crtam
ТемаИспратено: Јули 26th, 2009, 6:38 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 26th, 2009, 6:33 pm
Мислења: 9
Код:
КИРИЛИЦА И ЧИТАЈТЕ ПРАВИЛА!!

_________________
пушиш хашиш или хашиш пушиш ?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ako moze nekoj da mi kaze nekoja finta za podobro da crtam
ТемаИспратено: Авдуст 19th, 2009, 2:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
shot Напиша:
така е без дарба братче ништо не правиш !!!!!!!!!!!! :o

јас мислам да треба да имас дарба
ама и повише на работата да се посветиш
мислам на тоа шо ке црташ
за мене 5% е дарба
другото е работа
ако се трудеш ке успееш
позззззззззз
од НЕГОТИНО ГРАДА

_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап