Сега е точно : Декември 7th, 2023, 12:58 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Word One Графити
ТемаИспратено: Јули 26th, 2009, 7:13 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 26th, 2009, 6:33 pm
Мислења: 9
кажете некоја критика/пофалба во врска со моите графити...


_________________
пушиш хашиш или хашиш пушиш ?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Word One Графити
ТемаИспратено: Јули 26th, 2009, 7:14 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 26th, 2009, 6:33 pm
Мислења: 9
http://img268.imageshack.us/img268/571/ ... 679502.jpg
http://yfrog.com/7gavn6ht60679502j

_________________
пушиш хашиш или хашиш пушиш ?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Word One Графити
ТемаИспратено: Јули 26th, 2009, 7:18 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 26th, 2009, 6:33 pm
Мислења: 9
Слика

_________________
пушиш хашиш или хашиш пушиш ?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Word One Графити
ТемаИспратено: Јули 26th, 2009, 7:31 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 26th, 2009, 6:33 pm
Мислења: 9
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

_________________
пушиш хашиш или хашиш пушиш ?


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап