Сега е точно : Декември 7th, 2023, 11:51 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: MONS - Croatia Tresh Tur 09 - Graffiti Video
ТемаИспратено: Авдуст 25th, 2009, 10:43 am 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 25th, 2009, 10:41 am
Мислења: 2
Rajter MONS iz KZS ekipe, posle uspesne ''KZS - Tresh Tur 08'' po Srbiji, krenuo je u isrcatavanje Balkana. Ovog puta je rec o ''MONS - Croatia Tresh Tur 09'' tekst o turneji mozete naci ovde http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuse ... =506116015 a slike ovde http://viewmorepics.myspace.com/index.c ... Id=2089371 i trejler filma koji je vec zavrsen mozete pogledati na jutubu http://www.youtube.com/watch?v=LRIU83QdSRo

Uzivajte!

Pozdrav

KZSКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: MONS - Croatia Tresh Tur 09 - Graffiti Video
ТемаИспратено: Maрт 10th, 2010, 5:43 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 25th, 2009, 10:41 am
Мислења: 2
Trailer za novi MONSov film iz KZS produkcije, samo sto je ovog puta grafiti film pod nazivom
''Mons Is Done''.

Rezija: Ivanovic Nenad
Montaza: Djordjevic Stefan
Kamera: Ivanovic Nenad, Djordjevic Stefan, Veselinovic Stefan, Misa Pejcic, Nikola Bibovic
Muzika: DJ BKO

http://www.youtube.com/watch?v=tuYWUjERjRo

pozdrav

KZS


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап