Сега е точно : Јули 18th, 2024, 4:31 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

kako vi se svigaat skicite
Анкетата заврши во Февруари 6th, 2011, 5:36 pm
jaki sa 50%  50%  [ 1 ]
sranje 50%  50%  [ 1 ]
Вкупно гласови : 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Bomb125 skici
ТемаИспратено: Февруари 6th, 2010, 5:36 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 5th, 2010, 4:38 pm
Мислења: 3
TOO SLICK


_________________
too slick


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Bomb125 skici
ТемаИспратено: Февруари 6th, 2010, 5:47 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 5th, 2010, 4:38 pm
Мислења: 3
http://www.myspace.com/sk_tsa skicete se na myspace

_________________
too slick


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Bomb125 skici
ТемаИспратено: Maрт 27th, 2010, 2:41 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
нема потреба од толку натрупан графит пер,многу линии:))


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап