Сега е точно : Декември 7th, 2023, 11:44 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Grafiti - Aleksinac - Serbia :)
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2006, 9:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2006, 9:13 pm
Мислења: 150
Локација: Ñðáè¼à
Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика


_________________
Ako si free user na RapidShare-u, molim te skini ovaj fajl od 1MB
Код:
http://rapidshare.com/files/53216837/RS_points.zip

Na taj način mi pomažeš da sakupim poene. Hvala.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 20th, 2006, 6:59 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 19th, 2005, 12:54 am
Мислења: 160
Локација: Prilepa Grada
Абе графитиве се добри, ама не баш сите! Ајт...

____________________
RESPECT


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 30th, 2006, 6:28 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 9th, 2006, 3:28 pm
Мислења: 4
Локација: BITOLA
vo pravo si y0, nekoi od grafitite se za nigde.....


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 23rd, 2006, 2:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 13th, 2005, 9:55 pm
Мислења: 22
ne se losi ama imat nekoi i za beisenje:))))))))pozdrav
S.T.O.P 4ever


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 21st, 2006, 8:40 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 29th, 2006, 11:54 am
Мислења: 92
polojnata se... da gi vidis i da si gi secis venite seга јас го прам тоа АААААААААААААААААААААААаааааааааааа.................
Поздрав до сите се гледаме во пеколот. а ЗЕК4 нека ме носи на душа со клал вакви графити на форумов

_________________
STIHOVNO VOJUVANJE ZASEKOGAS, VO SEKOE VREME I MESTO...
RESPECT


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 4th, 2006, 12:51 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 24th, 2006, 3:01 pm
Мислења: 597
Локација: MRACNITE ZANDANI NA TVOJOT MOZOK
zakon

_________________
AM I EVIL? YES I AM
AM I EVIL? I AM MAN
-----------------------------------------------
FENIX POVTORNO SE PRERODI.....vo mracnata kelija na psihickiot grob........................


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 4th, 2007, 9:18 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2006, 9:13 pm
Мислења: 150
Локација: Ñðáè¼à
Sve slike u punoj veličini možete skinuti ovde
Код:
http://rapidshare.com/files/53213613/aleksinacki_grafiti.zip

_________________
Ako si free user na RapidShare-u, molim te skini ovaj fajl od 1MB
Код:
http://rapidshare.com/files/53216837/RS_points.zip

Na taj način mi pomažeš da sakupim poene. Hvala.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: dobri se
ТемаИспратено: Ноември 16th, 2007, 10:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2007, 9:16 pm
Мислења: 347
Локација: keramidnica,skopje
dobri se se gleda deka mi se zemjaci

_________________
Senkata MC 4 Life


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 7th, 2008, 11:17 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 30th, 2008, 4:39 pm
Мислења: 103
Локација: bitola
ima nekoj se jaki ali ima i nekoj ne se ubaj....pozz :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 10th, 2008, 3:07 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
samo eden grafit mi se sviga

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап