Сега е точно : Декември 7th, 2023, 11:47 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 25th, 2006, 11:47 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 28th, 2006, 7:09 pm
Мислења: 1127
Локација: Kozle
Doktor_ Напиша:
abe ne si me videl ti mene, pa da vidis sto ti se vika brake the leg on the dance floor :)))))))))))))))))


C c c c c...lud si ej :lol: :lol: :lol: zimi se!!!ama sepak...ako pristapam ozbilno kon temata,smetam deka breakdance-ot kako eden od 4-te elementi na hiphop kulturata voopshto ne e zastapen kaj nas!trea da se pomachat nashive dechki...ne e lesna rabota toa :wink:


_________________
Language is fatal!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 10th, 2006, 4:30 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Прашај Дудо во Скопје за 10 ден. што се слу4ува. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 28th, 2006, 3:51 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2006, 10:52 am
Мислења: 1255
Локација: Vlae grada
na sekoja zurka i fali vakva atrakcija


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 29th, 2006, 3:39 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 28th, 2006, 7:09 pm
Мислења: 1127
Локација: Kozle
Da da,ama pa i da se pogodi i nekoe mestence :wink: a i dobri b-boys 8)

_________________
Language is fatal!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 29th, 2006, 4:47 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2006, 10:52 am
Мислења: 1255
Локација: Vlae grada
Dobro mesto, dobar fs, dobri b-boys i dobar dj epa slabo ke bide. :wink:

_________________
If you feel I disrespected you, good, I meant to!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 27th, 2006, 11:03 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 26th, 2006, 6:36 pm
Мислења: 66
Локација: E ja kaj sum vie ne sakate da bidete!
Abe kakvi ludaci imav ja u skolo. Sе vitkaat kao spageti. Eden imase ja odese po cela sala na race. I ja vezbav edno vreme mnogu jaka stvar.

_________________
Im not retarded thank you very much.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 27th, 2006, 11:51 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2006, 10:52 am
Мислења: 1255
Локација: Vlae grada
i ja vcera sakav da stijam na glava i padnav vo prljava voda(prasaj go viktor)

_________________
If you feel I disrespected you, good, I meant to!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 28th, 2006, 1:35 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 26th, 2006, 6:36 pm
Мислења: 66
Локација: E ja kaj sum vie ne sakate da bidete!
i ja vcera sakav da stijam na glava i padnav vo prljava voda(prasaj go viktor)

Abe gale ti neznaes da ides pa ke igras breakdance. :D

_________________
Im not retarded thank you very much.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 29th, 2006, 1:59 am 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2006, 10:52 am
Мислења: 1255
Локација: Vlae grada
barem koa sum pijan ne me nosat vo race
a drukpat koa ke sakas da repliciras koristi go kopceto koe se naoga vo
desniot agol i se vika quote
pozdrav

_________________
If you feel I disrespected you, good, I meant to!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 9th, 2007, 11:22 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 9th, 2007, 11:15 pm
Мислења: 1
Локација: Sofia
:arrow: WWW.ELECTRICFORCE.NET

_________________
ELectric FoRce Crew


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап