Сега е точно : Декември 7th, 2023, 1:03 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: BREAKDANCE
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2009, 12:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 1st, 2009, 3:45 pm
Мислења: 11
Локација: Kratovo
Kako so pisav vo temata: breakdance u mk (alkata sho nedostasue) mozete da me kontaktirate na msn: [email protected]

Peace out!


_________________
Practise makes perfect.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап