Сега е точно : Декември 7th, 2023, 11:56 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: breakdance u mk (alkata sho nedostasue)
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2009, 12:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 1st, 2009, 3:45 pm
Мислења: 11
Локација: Kratovo
Kako moze da pravam edit na post? :)


_________________
Practise makes perfect.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: breakdance u mk (alkata sho nedostasue)
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2009, 1:59 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Да станиш модератор :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: breakdance u mk (alkata sho nedostasue)
ТемаИспратено: Декември 11th, 2009, 7:12 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 11th, 2009, 1:37 am
Мислења: 11
И јас имам еден другар тука е од кратово ....игра доста добро тој ни е еден и единствен во нашиот град што се занимава со тоа ... :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап