Сега е точно : Декември 7th, 2023, 11:32 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Зборот - РАПЕР?????
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2008, 7:42 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 7th, 2006, 5:17 pm
Мислења: 473
Некако мене не ми е убоо ко ќе ме речат рапер со знам некако зборот ми е пфффф како да кажам... сеа немојте да помислите пошо го нејќам зборот ја нејќам и музиката и целата култура... напротив се е ок само зборот незнам глупо ми е ко некој ќе ме рече рапер или рапе4е ц ц ц ц ц... а вие сакате или нејкете да бидете нарекувани така???
позз


_________________
Слика

Too many mc's not enough mic's
www.myspace.com/undergroundbrothers
www.myspace.com/spinin1
www.soundclick.com/underrb


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2008, 9:26 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
Ne... ali kur me boli... najcesto taka me vikaat tie so nemaat nikakva vrska so rapot... taka da ... ne se zamaram :)

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2008, 9:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 28th, 2006, 8:49 pm
Мислења: 195
Локација: free PLANET
JAS SUM FREE MAN I BOLE ME KURO SO ZBORAT DRUGITE!!!

_________________
Слика
gr_klanot


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2008, 9:35 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 26th, 2004, 2:52 pm
Мислења: 1745
Локација: Los Angeles, CALIFORNIA USA
jas sum raper!

_________________
http://www.freewebs.com/agato
http://myspace.com/agatodemon
[email protected]
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2008, 9:37 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 1st, 2007, 10:21 pm
Мислења: 66
Локација: najgolemata bruka vo mojot zivot
хехе РАПЕР сигурно дека не сакам да ме викаат ама ме викаат РАПЕРКА :lol: во почетокот се нервирав најискрено ама сеа се навикнав па и исто ми е како ке ме рчат другите :lol: тоа го прават од незнаење Мислат ке облечеш некој дрес и одма ти вадат псевдоним РАПЕР :lol: ама важно тие што ме знаат и што ме ценат не ме викаат така :wink:

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2008, 9:52 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Со иронија ко ќе викат да , ме нервира.
Ина4е ме боли кур ..

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2008, 10:15 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 2nd, 2008, 6:47 pm
Мислења: 136
Локација: metropola-skopje
rap,raper,raperka,raper4e,hehehe
kako sakaat neka gi jadat lajnata.me nervira koga nekoj go kazuva toa so potsmev kako da ne te ceni.
pa zatoa ja na niv krem4e i gi mackam na lep4e.
heheh
pozz do site raperi i raperki. pocit

_________________
ne se lae,kon nekoj so ne se znae :)
Okolu mene gusta temnina,kade i da gazam se pojavuva svetlina.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2008, 10:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 7th, 2006, 5:17 pm
Мислења: 473
pozz do site raperi i rapeki ama iskreno so po4it.. ne so ironija :)

_________________
Слика

Too many mc's not enough mic's
www.myspace.com/undergroundbrothers
www.myspace.com/spinin1
www.soundclick.com/underrb


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2008, 11:29 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 1st, 2007, 10:21 pm
Мислења: 66
Локација: najgolemata bruka vo mojot zivot
od mene pozdrav do site sto znaat sto se RAPERI i RAPERKI i tie sto gi cenat niv:)
a najveke pozz do spini sto jmu teknalo voa:))

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 14th, 2008, 1:08 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 28th, 2006, 7:09 pm
Мислења: 1127
Локација: Kozle
ja ne sum raper... nema ni da bidam :wink: si ostanuvam slushatel...

_________________
Language is fatal!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап