Сега е точно : Декември 7th, 2023, 12:14 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 16th, 2008, 9:52 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
ScREaM2 Напиша:
wow..mnogu raperi se nakotia...ama mnogu i ne go zasluzuvaat zborot raper...sepak ne mora da me vikaaat raper..jas si znam sho sum...ali tie sho glumat,poveke i e milo..nemam protiv...godinite ke si ja pokazat cvrstinata....


Подржувам.

п.с. Хип Хоп Лејди воздржи ги твоите непотребни коментари.
Аут.


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 16th, 2008, 9:56 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 24th, 2008, 9:43 pm
Мислења: 43
Локација: Природна =)
_SpeciaList_ Напиша:
ScREaM2 Напиша:
wow..mnogu raperi se nakotia...ama mnogu i ne go zasluzuvaat zborot raper...sepak ne mora da me vikaaat raper..jas si znam sho sum...ali tie sho glumat,poveke i e milo..nemam protiv...godinite ke si ja pokazat cvrstinata....


Подржувам.

п.с. Хип Хоп Лејди воздржи ги твоите непотребни коментари.
Аут.
Мислам дека треба да се искажуват своите мислења нели?Така да може секој шо мисли да си каже ,а некој ако се прае попаметен од некој друг,тука греши..Али некам да се расправам,едноставно некој и кога си има зака4ка со некој гледа на секој можен на4ин да ја рашире... позз

_________________
Moжеби се загина,можеби тоа време стварно мина,можеби стварно се ми висеше на конец од пајажина,но јас сум таа што сум,јас сум таа Мартина..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 23rd, 2008, 5:09 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 27th, 2004, 9:03 pm
Мислења: 69
Локација: B YELLOW STYLE
bidete muzicari,obozavajte dobra muzika.A ne samo rap,i plus ne e bitno dali si raper.Bitno e dali si COEK.sedenje pred kompjuter
i jadenje lajna nema da vi pomozi mn.
plus uste edna rabota napredokot na hip-hop kulturata ne bese zapocnal na internet tuku na
ULICA..............


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 23rd, 2008, 5:35 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Nitro_Bit_School Напиша:
bidete muzicari,obozavajte dobra muzika.A ne samo rap,i plus ne e bitno dali si raper.Bitno e dali si COEK.sedenje pred kompjuter
i jadenje lajna nema da vi pomozi mn.
plus uste edna rabota napredokot na hip-hop kulturata ne bese zapocnal na internet tuku na
ULICA..............


Многу добро кажано брат... :wink:

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 24th, 2008, 3:22 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Цитат:
Мислам дека треба да се искажуват своите мислења нели?Така да може секој шо мисли да си каже ,а некој ако се прае попаметен од некој друг,тука греши.


Секако дека форумот е зато. Али твојов коментар

HipHopLady Напиша:
Pоубаво е кога траеш..


баш и не спаѓа во давањето мислење во врска со темата. Дека всушност коментарот на ScREaM2 не беше за тебе стриктно посветен. Си кажа тој општо. Така да сметам дека невкусно од твоја страна што си изреагирала така непотребно.
Поздрав!

П.С. Со најдобра намера го кажав ова.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 24th, 2008, 3:47 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 14th, 2005, 1:19 pm
Мислења: 1493
Локација: Bitola (Arnaut Maala)
Братеее мн е лошо сфатен зборот !!!!

_________________
http://www.youtube.com/user/gengobrateff
http://www.facebook.com/gengobrate
https://www.facebook.com/FreedomFightersBitola


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 25th, 2008, 8:17 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 24th, 2008, 9:43 pm
Мислења: 43
Локација: Природна =)
баш и не спаѓа во давањето мислење во врска со темата. Дека всушност коментарот на ScREaM2 не беше за тебе стриктно посветен. Си кажа тој општо. Така да сметам дека невкусно од твоја страна што си изреагирала така непотребно.
Поздрав!

П.С. Со најдобра намера го кажав ова.[/quote]


Види,жал ми е шо ке те разо4арам али мојот коментар шо си го цитирала не е наменен за ScREaM2,тка да би ти препорачала да читаш поубаво па тогаш да критикуваш :wink: Се најубаво

_________________
Moжеби се загина,можеби тоа време стварно мина,можеби стварно се ми висеше на конец од пајажина,но јас сум таа што сум,јас сум таа Мартина..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 25th, 2008, 8:39 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Кажи ми за кој е и по која логика е пишан ?
Не гледаш чупето убо ти кажа , немаше потреба од иронија.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 25th, 2008, 10:48 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
RaP-RiVaL Напиша:
Кажи ми за кој е и по која логика е пишан ?
Не гледаш чупето убо ти кажа , немаше потреба од иронија.


Не се замарај брат!
Послушај ме :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 25th, 2008, 10:56 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Ич немај мака, воопшто не ме разочара, али следи ситуација:
ти пишваш коментар, скрим по тебе и ти после него.
И по која логика не би бил за него тој коментар?
Тогаш за кој е? :roll:


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап