Сега е точно : Јули 18th, 2024, 3:51 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Рецитирање-совети,дали држи некој часови за рецитирање...
ТемаИспратено: Авдуст 12th, 2009, 3:37 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 31st, 2009, 6:21 pm
Мислења: 8
ако има некој кој би бил толку добар да се нафати да држи часови за рецитирање би бил задоволен[email protected]Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рецитирање-совети,дали држи некој часови за рецитирање...
ТемаИспратено: Авдуст 19th, 2009, 5:14 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
колку нудиш и од каде си ? :lol: помини го овој стандард и кје се договориме :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рецитирање-совети,дали држи некој часови за рецитирање...
ТемаИспратено: Авдуст 28th, 2009, 2:07 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 31st, 2009, 6:21 pm
Мислења: 8
dzole Напиша:
колку нудиш и од каде си ? :lol: помини го овој стандард и кје се договориме :lol:

па дај кажи ми која цена ја држиш да видам што,како,колку?...па ќе се договориме :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рецитирање-совети,дали држи некој часови за рецитирање...
ТемаИспратено: Авдуст 28th, 2009, 8:34 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Џоле, стутка бизнис.
10 % за мене. :) :lol:

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рецитирање-совети,дали држи некој часови за рецитирање...
ТемаИспратено: Септември 22nd, 2009, 3:53 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
у пичку матер ... се обогатив за ич пари :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рецитирање-совети,дали држи некој часови за рецитирање...
ТемаИспратено: Октомври 7th, 2009, 7:59 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Еј види го ти него...си напраи зделка...еееејјј..вие од север све попаметни стануете... :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рецитирање-совети,дали држи некој часови за рецитирање...
ТемаИспратено: Октомври 7th, 2009, 8:56 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
националист,цц... ае прај си ја работата со знаеш кој ,не замарај ме :lol: се шалам брат :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рецитирање-совети,дали држи некој часови за рецитирање...
ТемаИспратено: Октомври 7th, 2009, 9:10 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Eeeejjj...ја планирам да снимам кај тебе...да ти дигнам рејтинг...ти вака враќаш..а?!?!? ако ако Џоле...само комшиката моја да не го види муабетов а??? :D :D :D аеее..спремај се ке ти доеме со Ацо деновиве... :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рецитирање-совети,дали држи некој часови за рецитирање...
ТемаИспратено: Октомври 7th, 2009, 9:44 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
ццц види ги...си напраија муабет...
море чоекот озбилно ве прашуе за рецитирање, вие се заебаате :/ xD
немој ја да не ви доам у чаир па да виите xP

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рецитирање-совети,дали држи некој часови за рецитирање...
ТемаИспратено: Октомври 8th, 2009, 5:12 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Вратете се на темата, биснис си е бизнис

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап