Сега е точно : Декември 7th, 2023, 1:09 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: zadozitelno za pocenici
ТемаИспратено: Авдуст 14th, 2009, 5:48 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 14th, 2009, 5:37 pm
Мислења: 1
problemot e sto ima mnogu sto mislat deka kje kupat skapa obleka:siroki farmerki sirogi dolgi maici i patiki od 5 6 iljadi i se raperi.vistinski se onie sto ziveat hard knock live ne deka imame ghetto ali ne e ni sjajno.i dosta so ti ljubovni pesni demek rap balada brate nema takvo nesto.pozz do vistinskiteКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: zadozitelno za pocenici
ТемаИспратено: Авдуст 14th, 2009, 10:56 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
тому така... како и за да го разбереш генгстар ти треба малце англиски нели...
друг пат , post reply стисни пер, не new topic


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап