Сега е точно : Јули 20th, 2024, 1:56 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: ДОСТА со то како правел овој , како правел оној !
ТемаИспратено: Февруари 21st, 2011, 12:31 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 21st, 2011, 12:00 pm
Мислења: 1
добро стварно незнам кој филм тераат луѓево. шо му е целта незнам , ако некој рапер го употребил тој збор или кажал неш слично и сега и јас несмеам да го направам то , зошто луѓево свајчаат како демек го копирам.
пр. сите го знаат рнс и сега јас ставам суканици..и коментариве се еејј ! видиго рнс , шо бе брат рнс се мислиш дека си ? шо сега рнс суканици и и ти сега ставаш суканици.
пр2. јас рокам брзо , и сега ме слуша и вика .. ејј рнс стило го земаш , копираш , тој рока брзо и сега сите брзо почнувате да рокате мислите че станите ко него. и баш имав стиш во една трака шо не е пуштена нигде на нет али че биди за скоро. викам.. стилов го рокам уште пред да знам за рнс и негова банда. Шо сакам да кажам, рокав брзо уште пред да знам за легија брат , пред да знам за рнс ! пишете мислејне дали сум во право за ова ако не океј.Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ДОСТА со то како правел овој , како правел оној !
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2011, 3:27 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 24th, 2007, 3:40 pm
Мислења: 74
Локација: Radovis
Ја мислам дека многу се замараш брат 8) ако ти си знаеш дека си у право и некој твој близок знае дека е така нема потреба да се замараш со такви глупости :)
Ја сум го имал истиот проблем :)
мене ми викаа дека го имитирам Коста од Сив Дом сме имале исти фриз и ја сум носел марама на глава и јас сум јадел исто и јас сум серел исто и шо да ти расправам :) а ја дознав дека тоа е така дури после некое време од коа за прв пат си ставив нет дома и кога за првпат отворив јутуб и го видов тип4ето :) a и плус ми наогаа и некој забелешки за стилот на рецитиранје демек многу сум слушал днс и сли4но....
не му се пукај брат4е не треба такви работи да ти праваат проблеми у лјубовта :D
фак дем

_________________
OSTANETE BLISKI


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап