Сега е точно : Декември 5th, 2023, 2:35 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Црнечко-политички речник за секојдневна употреба
ТемаИспратено: Maј 31st, 2009, 3:00 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Red Star playa- комуњар

saking dick wit da red star playa - комуњарка

Red label in da haus - Бранко Црвенковски у кабинетот

Saking dick on da Johny Voker - Наташа Савова

Antical Man wit soft R who fuck Jonny Walker 3 times – Никола Груевски

One skoch, one viski one rakija- Илинка Митрева и Бузле у пун ефект

Bulgarian gay from tha Vodno- Љубчо Георгиевски

Left ball from Bulgarian gay - Љубе Бошковски

Red pussy from da parlament geto- Игор Ивановски -Шема

Do or Die- Сјеби ја Македонија или умри.....

Big dick from da Kratovo Hood, & TV playa-Љубисав Иванов Ѕинго

Hot Brunette Gets Her Ass Fucked Hard And Fast -Весна Бендевска

Large Woman masturbating Wit da Marxizm shit - Доста Димоска

Ol dirty Bastard - Киро Глигоров

Slim Blondi Getz Doggystyle Fuck wit VISA- Радмила Шеќеринска у кучешка позиција со Боки Дајнерс....

99, 9 & 102,18 % Gipsy king from Shutka wit 4 grade & EX Idrizovo boy kurafte- Амди Бајрам

Yellow lion playa - Вмроец

Woman who fuck wit lion playa - Вмровка

White hair troyan horse from d red star gang - Тито Петковски тројанскиот коњ од црвената банда

Liberal gay sucking good dick – Андреј Жириновски во орален секс со Кочо од Массо

I luv little pussy & I am street fighter- Љубомир Фрчковски педофил,,тепач на жени на паркинг и несуден претседник

Оl dirty boneless fox - Стојан Андов старата лисица

Mo money in my mind & anal fuck wit Soroz madafakaz-Владимир Mилчин куропушачот и љубителот на анален секс со Џорџ Сорос

Fat asshole with 1 miliard dolarz eat hamburger madafakaz - Васил Тупурковски

Old liberal wife masturbating with her toy - Роза Топузовска

Black dick drink gorska water - Џими од Тмро и главен глумац у рекламите на К-15


ДИРЕКТЕД БАЈ СТИХОВЕН КАЛИБАР


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 31st, 2009, 1:00 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
хахахах продолжуе Горан со своите луди записи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 31st, 2009, 5:11 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Искрен си е човекот, кажува што мисли. :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 31st, 2009, 5:34 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
хахаха ретарда е стиховен :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Црнечко-политички речник за секојдневна употреба
ТемаИспратено: Авдуст 29th, 2009, 3:30 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Закоооооннн...алал нека му е на стиховен за записиве негови...свака му част... :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Црнечко-политички речник за секојдневна употреба
ТемаИспратено: Септември 21st, 2013, 7:18 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 21st, 2013, 6:55 am
Мислења: 1
Nice surprise about this shorter form. Can you tell us what it is you are talking/writing about?Has any info. about this shorter form been posted before (and i just missed

_________________
Testking Pass4sure N10-006 352-001 CWNA-106 CV0-001 1z0-052 9L0-422 PgMP VCPC550 IIA-CIA-Part3 3308


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап