Сега е точно : Јули 18th, 2024, 4:14 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 284  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Maрт 6th, 2006, 10:17 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Ај за да стане поинтересно секој нека каже која песна ја слуша во моментов. Значи.. можете да праќате мислења цело време, но да не претерувате, максимум 2 поста од 1 член по страна.


-- темава ја ставам во Македонски Рап затоа што е најактивен дел од форумот --


Поздрав.


_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Последна промена од Mitko на Jуни 30th, 2007, 5:58 pm, променето е 2 пати

Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 6th, 2006, 10:18 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Lost Boyz - Renee
:arrow:

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 6th, 2006, 10:22 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Neprijatelot - Veni Vidi Vici


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 6th, 2006, 10:29 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
MOP - Ante Up

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 6th, 2006, 10:33 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
klan istok - pari (100 denari)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 6th, 2006, 11:18 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 5th, 2005, 2:34 pm
Мислења: 237
Afu ra - living like that


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 6th, 2006, 11:56 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
smeniv malku vo chill-out-house...

album od duke b "digital confessions"

momentalno: duke b - sunset on the hudson


8) 8) 8) 8) 8) 8)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 7th, 2006, 12:31 am 
Миле Китич - Плава Циганко (таа е пуштена во нет кафево баго мајката) :shock:


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 7th, 2006, 1:43 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 28th, 2004, 9:50 pm
Мислења: 77
Локација: Stip
Nas - What Goes Around

_________________
Sva zadovoljstva kratko traju ali HIPHOP je vecan!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 7th, 2006, 2:28 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 30th, 2004, 10:26 pm
Мислења: 115
NRG Clan - Ne4ista Igra


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 284  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап