Сега е точно : Aприл 12th, 2024, 3:50 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 20th, 2008, 9:58 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Аго ме интересира кој софтвер и хардвер го користиш за Рекординг ?Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 21st, 2009, 6:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 9th, 2007, 2:42 pm
Мислења: 58
Локација: Tetovo
Сакам да чујам предлози околу Plugini за мастеринг што се користат во Cubase SX
Фала однапред Позз

_________________
Street
Rules
Crew Samo tri zbora slusas
www.myspace.com/surovarealnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 7th, 2009, 7:10 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Мене ме интересира отприлика кој плугини од waves diamond , отприлика се користат за средвање на вокал ?

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 7th, 2009, 7:23 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
RaP-RiVaL Напиша:
Мене ме интересира отприлика кој плугини од waves diamond , отприлика се користат за средвање на вокал ?


кој ќе ти притребаат во моментот :)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап