Сега е точно : Aприл 12th, 2024, 5:14 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 28th, 2008, 12:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
VOJNIK Напиша:
profit ?? aj be ne me zezaj, da bese za profit nemase da pravime album , toa najprofitabilno ke ni bese haha :D

word
:twisted: :twisted: :twisted:
ago respect prodolzi pa tom 101 da slavime jubilej...

p.s.: AGO ne moze da iscezne od makrap scenata...AGO e sinonim za makrap...
p.p.s.: tie so ne go znaat, treba da go doznaat, chesta e ogromna!
peace!


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 4th, 2008, 1:09 am 
Отсутен

Регистриран: Jуни 23rd, 2006, 1:45 am
Мислења: 259
Локација: The Fucked Up World
koga kje bide TOM III ushte go nema dali kje padne 2008? pozdrav i respect


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 6th, 2008, 11:55 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Септември 28th, 2007, 9:36 am
Мислења: 247
Локација: epicentar Skopje
Bev na filmskiov festival na Francuskiot film vo Ohrid moravme za ispomosh da odime taka da na pocetok na septemvri mora da bide i plus spremajte se za 11 Oktomvri ... Pozdrav
AGO(edna ljubov)

_________________
Pravdata E Relativna Rabota No Vistinata E Edna


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 7th, 2008, 5:34 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
AGO Напиша:
Bev na filmskiov festival na Francuskiot film vo Ohrid moravme za ispomosh da odime taka da na pocetok na septemvri mora da bide i plus spremajte se za 11 Oktomvri ... Pozdrav
AGO(edna ljubov)

so ima na 11/X/08?
kazi da barame slobodni denovi od rabota :)
respect
peace!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 16th, 2008, 5:31 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 3rd, 2008, 9:13 pm
Мислења: 40
Локација: Gostivar REpublik:)))
AGO Напиша:
Bev na filmskiov festival na Francuskiot film vo Ohrid moravme za ispomosh da odime taka da na pocetok na septemvri mora da bide i plus spremajte se za 11 Oktomvri ... Pozdrav
AGO(edna ljubov)

Da da kazi so ce ima na 11???:)da se spremime poso znaes malce problemi poso ne sme od Sk:)Da si znaeme malce porano za da si iame u plan:)Respect brat

_________________
What we are will never be changed..But who we are will never stop changing...:)BWS RULEZ:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 19th, 2008, 4:47 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Септември 28th, 2007, 9:36 am
Мислења: 247
Локација: epicentar Skopje
Se vo svoe vreme :) Ima vreme da ne se urocime pred vreme :) Pozz
AGE(edna ljubov)

_________________
Pravdata E Relativna Rabota No Vistinata E Edna


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 19th, 2008, 4:50 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 3rd, 2008, 9:13 pm
Мислења: 40
Локација: Gostivar REpublik:)))
AGO Напиша:
Se vo svoe vreme :) Ima vreme da ne se urocime pred vreme :) Pozz
AGE(edna ljubov)

Postuem brat:)Ama da kazes nekoj Den porano:)Da ne se Zbrkame poso stvarno mi e Krivo so ne dojdov u Vulkan:(+Mi se naluti macko:(

_________________
What we are will never be changed..But who we are will never stop changing...:)BWS RULEZ:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Prva Oficijalna Makedonska Hip Hop Izdavacka Kuka DNS pr
ТемаИспратено: Септември 20th, 2008, 3:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 24th, 2008, 9:43 pm
Мислења: 43
Локација: Природна =)
Леле Браво :P

_________________
Moжеби се загина,можеби тоа време стварно мина,можеби стварно се ми висеше на конец од пајажина,но јас сум таа што сум,јас сум таа Мартина..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 20th, 2008, 6:10 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
Ај сеа поблиску е 11 октомври,шо и да има,верувам закон дека ќе биде...позз и почит

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап