Сега е точно : Aприл 12th, 2024, 3:50 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 26th, 2008, 4:43 am 
Отсутен

Регистриран: Јули 10th, 2006, 4:45 pm
Мислења: 3
eve nekoj instumentali sto gi ima prajno da cuete..ako e nekoj zainteresiran ke stapime vo kontakt...pozz
www.soundclick.com/fnsinstrumentalКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 9th, 2008, 4:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 7th, 2006, 5:17 pm
Мислења: 473
http://rapidshare.com/files/90414560/sample.mp3.html

Eve i od mene sample ako na nekoj mu se dopadne neka kaze

pozz

_________________
Слика

Too many mc's not enough mic's
www.myspace.com/undergroundbrothers
www.myspace.com/spinin1
www.soundclick.com/underrb


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 12th, 2008, 10:01 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 21st, 2004, 2:04 pm
Мислења: 495
Локација: TETOBO
www.myspace.com/tetovohcproduction ako nekoj e zainteresiran neka pise

_________________
www.myspace.com/ekipata
www.myspace.com/mefki
OPASNO PO ZIVOT!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 27th, 2008, 10:40 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 29th, 2004, 8:53 pm
Мислења: 81
Локација: tetovo
dobra ideja , vecher treba da napraem novo myspace za da staem ins'z
pozzzzzzzzzzz

_________________
HC RAP 4EVER


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 7th, 2008, 2:30 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 11th, 2005, 4:01 pm
Мислења: 88
Локација: Поволна
[quote="SPININ"]http://rapidshare.com/files/90414560/sample.mp3.html

Eve i od mene sample ako na nekoj mu se dopadne neka kaze

pozz[/quote]

СПИНИН абе инструменталката ти е топ... Само брат за друг пат да знаеш дека на некој му се сасвим доволни 256kbps за да ти ја гепа... Прави ги со помала битажа...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 8th, 2008, 3:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
Phat_Vane Продукција!

Нудиме: инструменталки (по ваш избор), beat, мастеринг, ефекти (што спаѓаат во мастерингот), местење вокали и така натаму.

Ваше е да напишите текстови и да си одберете инстрментал по ваш избор и секако, сами си ја одбирате темата на пишување.

Цена: околу 350 денари - тоа зависи од квалитетот на инструменталката што ќе ја одберете.

За повеќе информации обратете ми се со лична порака или прасхајте ме на email: [email protected]

Исто така може да се информирате на: [email protected]

Благодариме однапред!
Поздрав, Phat_Vane Production.

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 8th, 2008, 3:30 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
A.S. Напиша:
Phat_Vane Продукција!

Нудиме: инструменталки (по ваш избор), beat, мастеринг, ефекти (што спаѓаат во мастерингот), местење вокали и така натаму.

Ваше е да напишите текстови и да си одберете инстрментал по ваш избор и секако, сами си ја одбирате темата на пишување.

Цена: околу 350 денари - тоа зависи од квалитетот на инструменталката што ќе ја одберете.

За повеќе информации обратете ми се со лична порака или прасхајте ме на email: [email protected]

Исто така може да се информирате на: [email protected]

Благодариме однапред!
Поздрав, Phat_Vane Production.


Исто така доколку сакате комплетна продукција на албум, ќе ве чини околу 150-250 евра, што зависи од тоа колку песни планирате да има во албумот.

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 8th, 2008, 3:39 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
A.S. Напиша:
A.S. Напиша:
Phat_Vane Продукција!

Нудиме: инструменталки (по ваш избор), beat, мастеринг, ефекти (што спаѓаат во мастерингот), местење вокали и така натаму.

Ваше е да напишите текстови и да си одберете инстрментал по ваш избор и секако, сами си ја одбирате темата на пишување.

Цена: околу 350 денари - тоа зависи од квалитетот на инструменталката што ќе ја одберете.

За повеќе информации обратете ми се со лична порака или прасхајте ме на email: [email protected]

Исто така може да се информирате на: [email protected]

Благодариме однапред!
Поздрав, Phat_Vane Production.


Исто така доколку сакате комплетна продукција на албум, ќе ве чини околу 150-250 евра, што зависи од тоа колку песни планирате да има во албумот.


грешка: албум: 100-200 евра.

http://www.myspace.com/vanebeatz

enjoy :D

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 5th, 2008, 2:31 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 12th, 2006, 7:38 pm
Мислења: 514
Локација: Багдат
da da da zaboraviv vo skoro vreme ke snimam album nanekoj na gaga pa moze da se dogovorime samo ne znam na koj ,
znaci ne na bilo koj !!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 5th, 2008, 12:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
himen Напиша:
da da da zaboraviv vo skoro vreme ke snimam album nanekoj na gaga pa moze da se dogovorime samo ne znam na koj ,
znaci ne na bilo koj !!!!


ne sm nie bilo koj :D
za kogo kako...

eve prroveri tuka imash nekoi nashi beatovi, pa kazi ako ti se svigaat ke se dogovorime! :wink:

www.myspace.com/vanebeatz

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап