Сега е точно : Aприл 12th, 2024, 3:46 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 20th, 2008, 9:56 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
Mitko Напиша:
Blagoja Jordanoski ајде продолжи, имаш уште еден ваков пост пред бан.


iskreno treba da po4nete da banirate ne samo na opomeni,no togas sigurno tretina od forumov ke leta...


_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 21st, 2008, 9:09 pm 
Отсутен
Баниран
Членски аватор

Регистриран: Maј 8th, 2006, 8:47 pm
Мислења: 158
Локација: IDRIZOVO
jas samo ke prasam zosto da me beniras koga ne pravam nikakov problem ? :( :(


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 25th, 2008, 4:03 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Навистина прекрасно :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 25th, 2008, 6:51 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
[quote="RaP-RiVaL"]Навистина прекрасно :)[/quote

A ti brat od koga moderator stana aj so sreka neka e pa da me baniras :D :D

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 25th, 2008, 8:07 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Од денес брат.
Згреши ми и бан. :) Уживај не сум овластен да банирам , башка и ми немаш згрешено . :)
Btw фала.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 25th, 2008, 10:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
ejjj da be sea vidov,cestito moderator,aj aj frli po nekoj ban,dozvoleni se prestapki :D

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 27th, 2008, 3:09 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
RaP-RiVaL Напиша:
Од денес брат.
Згреши ми и бан. :) Уживај не сум овластен да банирам , башка и ми немаш згрешено . :)
Btw фала.


Ц ц ц....идеш на мсн ми пишеш и не се фалиш дека си модератор а?? ц ц..јас па кај не видоф порано..ај нека ти е со срека..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 21st, 2008, 10:28 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
e aj nekoj ako znae kako da vad ibitovi od traki neka pishe,kje go 4astam vino :D

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 21st, 2008, 11:08 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
aleksandar blazevski Напиша:
e aj nekoj ako znae kako da vad ibitovi od traki neka pishe,kje go 4astam vino :D


mislam deka nemoze da se vadi bitot,tuku moze da se namali vokalot...
http://forum.dbpoweramp.com/showthread.php?p=64822
i coekov ovde postiral takvo prasanje,citni gi odgovorite
pozdrav


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 21st, 2008, 11:38 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
abe deca moi gledavte li seir imashe pukanje nosovi zakon beshe ccccc da fatish da se smeesh do grob :lol:

_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап