Сега е точно : Jуни 19th, 2024, 1:14 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Death Row - Puffin' On Blunts And Drankin
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2010, 5:23 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Death Row - Puffin' On Blunts And Drankin
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2010, 5:25 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Death Row - Puffin' On Blunts And Drankin
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2010, 5:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Зашо не го покажува спотот ? :|

http://www.youtube.com/watch?v=_mbc7WX4bRw

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Death Row - Puffin' On Blunts And Drankin
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2010, 7:42 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Death Row - Puffin' On Blunts And Drankin
ТемаИспратено: Aприл 11th, 2010, 11:56 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Снуп ми е фацка на ваквиве постари спотови, средни 90-ти, Death Row ин д хаус :shock:
само не се истакнува со текст на спотов ..
иначе добра песна, или фс ако е точно тоа шо викаат на почетокот


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Death Row - Puffin' On Blunts And Drankin
ТемаИспратено: Aприл 11th, 2010, 11:58 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Ако е фс..ондак..ломовини..инаку вака...солидна трака..допаџа ми се...А Снуп е фаца сам по себе :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап