Сега е точно : Јули 18th, 2024, 3:10 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Keny Arkana - La Rage
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2010, 12:43 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, SloveniaИмаш право Иге, топ е девојкава, конечно ја слушнав.Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Keny Arkana - La Rage
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2010, 10:38 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Ја слушна ? Ти реков... страшна е...пријатно ме изненади... невидена страст и посветеност..браво !!! :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Keny Arkana - La Rage
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2010, 11:24 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
ја чув песнава, многу ми се допаџа :D

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап