Сега е точно : Јули 18th, 2024, 4:30 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Priki feat. Marchelo - Bice Bolje
ТемаИспратено: Maрт 8th, 2010, 4:25 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес


download:
http://www.4shared.com/file/233355902/d ... e_Bol.html


_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Priki feat. Marchelo - Bice Bolje
ТемаИспратено: Maрт 8th, 2010, 5:10 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Од овој Priki имам чуено само една ,Балкан мислам се вика.
Марчело ѕверски текст,во целина топ песна.
Биче боље :)
фала крашче


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Priki feat. Marchelo - Bice Bolje
ТемаИспратено: Maрт 8th, 2010, 9:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
Ме расположивте со песнава, одамна немав чуено нешто ново од Марчело :))
се чека наступ у скопје! :P

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Priki feat. Marchelo - Bice Bolje
ТемаИспратено: Maрт 11th, 2010, 10:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Охохох..подготовки за наступ...че летаат пердуви изван земље..!! Инаку...песница..Марчело е..неам коментар..се знае дека пробива граници !!!

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Priki feat. Marchelo - Bice Bolje
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2010, 12:38 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Ќе оди во Скопје? Кога?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Priki feat. Marchelo - Bice Bolje
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2010, 12:55 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
THE_LADY_D Напиша:
Ќе оди во Скопје? Кога?


Ја колку шо знам Април...за сигурно има време :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Priki feat. Marchelo - Bice Bolje
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2010, 11:22 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
Ige Напиша:
THE_LADY_D Напиша:
Ќе оди во Скопје? Кога?


Ја колку шо знам Април...за сигурно има време :D :D :D

17ти, пишуе на мајспејс :D

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Priki feat. Marchelo - Bice Bolje
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2010, 12:15 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
HC girl=] Напиша:
Ige Напиша:
THE_LADY_D Напиша:
Ќе оди во Скопје? Кога?


Ја колку шо знам Април...за сигурно има време :D :D :D

17ти, пишуе на мајспејс :D


Oпааа...ке се омрсиме за еден месец... :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап